«هفت» میزبان سیروس الوند می شود | اتاق خبر
کد خبر: 304531
تاریخ انتشار: 4 دی 1394 - 23:16
برنامه سینمایی «هفت» محصول شبکه سه ۴ دی ماه میزبان سیروس الوند می شود و شبکه افق هم قصد دارد برنامه تلویزیونی «بگو بخند» را در هفته وحدت روی آنتن ببرد.

برنامه سینمایی «هفت» محصول شبکه سه ۴ دی ماه میزبان سیروس الوند می شود و شبکه افق هم قصد دارد برنامه تلویزیونی «بگو بخند» را در هفته وحدت روی آنتن ببرد.

دهمین قسمت از دور تازه برنامه سینمایی «هفت» امشب ۴ دی ماه ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در این قسمت سیروس الوند، کارگردان سینما مهمان «هفت» خواهد شد و در گفتگو با بهروز افخمی به بررسی وضعیت سینمای ایران می پردازد.

همچنین «هفت» از این هفته با دو آیتم جدید روی آنتن شبکه سه می رود. آیتم سینماکلاسیک که به بررسی فنی پلان های خاص از فیلم های سینمایی می پردازد و آیتم معرفی کتاب که کتاب‌های تخصصی حوزه سینما را معرفی می کند.

مسعود فراستی نیز در میز نقد خود به همراه منتقدان، آرش خوشخو در بخش نقد فیلم های ایرانی و علی معلم در بخش نقد فیلم های خارجی، به نقد و بررسی فیلم سینمایی «ناهید» به کارگردانی آیدا پناهنده و فیلم سینمایی «MADMAX» می پردازد.

برنامه «هفت» با اجرا، سردبیری و تهیه کنندگی بهروز افخمی و با حضور مسعود فراستی به عنوان منتقد هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود.

«بگو بخند» به مناسبت هفته وحدت

پخش برنامه تلویزیونی «بگو بخند» با اجرای رضا احسان پور کاری از باشگاه فیلم سوره از شبکه افق سیما آغاز شد.

این برنامه طنز تلویزیونی که با ساختار استندآپ کمدی و با اجرای رضا احسان پور شاعر و طنزپرداز تولید شده است، به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت هر شب از شبکه افق پخش می شود.

نویسندگی متن های این برنامه را حسین حقیقی و رضا احسان پور و کارگردانی آن را سیدعلی طباطبایی نژاد برعهده داشته اند.

برنامه تلویزیونی «بگو بخند» می کوشد تا بیان شاد و طنازانه به برخی از عادات در سبک زندگی و رفتار های جامعه بپردازد و ضمن به وجود آوردن فضایی طنز و خندان پیام هایی اخلاقی را به مخاطب برساند.

علاقمندان به تماشای این برنامه می توانند با مراجعه به جدول پخش شبکه افق از ساعت پخش «بگو بخند» اطلاع پیدا کنند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید