«باتلاق وان» متقاضی جشنواره‌ی فیلم فجر | اتاق خبر
کد خبر: 304543
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 00:26
فیلم مستند داستانی «باتلاق وان» به کارگردانی «مهدی گلستانیان» آخرین مراحل فنی خود را سپری می‌کند و اکنون بهراد صاحبقرانی که تدوین این مستند را به پایان رسانده، مشغول کار صداگذاری است و موسیقی نیز توسط فربدیزدانفر در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، نسخه اولیه این مستند داستانی به تهیه‌کنندگی «جوادنوروزبیگی» زودتر از موعد مقرر به دفتر جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

«باتلاق وان» که محصول شبکه مستند سیما است با نقش‌آفرینی رز رضوی، نگاهی اجتماعی به مهاجرت‌های غیرقانونی افراد دارد؛ کسانی که به خیال زندگی بهتر، بی‌هدف تصمیم به مهاجرت از ایران می‌گیرند و به صورت غیرقانونی از خطرناک‌ترین مسیر‌های سرنوشت می‌گذرند تا به بهشت خیالی‌شان برسند، اما در پایان ماجرا مجبور به زندگی در ترکیه می‌شوند.

قصه اصلی داستان فیلم در شهر «وان ترکیه» و بقیه داستان در چند شهر ساحلی این کشور اتفاق می‌افتد و فیلم به صورت مستند داستانی روایت می‌شود؛ «گلستانیان» مدت هشت ماه در شهرهای مختلف ترکیه مشغول تحقیق در ارتباط با مهاجرت‌های غیرقانونی و عواقب این معضل و انتخاب لوکیشن‌های کار بوده است.

این کارگردان پیش‌تر در نمایش خانگی ، دو فیلم «وام عسل» و «شبی با ستاره‌ها» را کارگردانی کرده است.

عوامل فیلم مستند داستانی «باتلاق وان»عبارتند از: کارگردان:مهدی گلستانیان،نویسنده: مرجان امید، مدیر فیلمبرداری: عبدالله عبدی نسب، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، طراح صحنه و لباس: ثنا نوروزبیگی، تدوین وصداگذاری: بهراد صاحبقرانی، جانشین تهیه: امیرحسین نوروزبیگی،موسیقی :فربدیزدانفر،مشاوررسانه‌ای:محسن سرافراز.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید