بازی های پیش رو برای استقلال حکم فینال را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 304562
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 02:13
دین محمدی:
مربی تیم فوتبال استقلال گفت که بازی های پیش رو برای استقلال حکم فینال را دارد.

اتاق خبر: مربی تیم فوتبال استقلال گفت که بازی های پیش رو برای استقلال حکم فینال را دارد.

بنابراین گزارش سیروس دین محمدی درباره پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل تراکتورسازی و راهیابی این تیم به فینال جام حذفی اظهار داشت: استقلال یکی از بازی های با تاکتیک و اصولی خود را به نمایش گذاشت. این تاکتیک به گونه ای بود که موفق شدیم در 90 دقیقه کار تراکتورسازی را تمام کنیم. بازیکنان حساسیت بازی را درک کرده بودند و همه تلاش خود را برای پیروزی به کار بردند.
وی ادامه داد: گلی که از حریف دریافت کردیم، به دلیل یک اتفاق و اشتباه خودمان بود و بر اساس تاکتیک به ثمر نرسید. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم یکی دو گل دیگر هم بزنیم که این اتفاق رخ نداد.
مربی تیم فوتبال استقلال درمورد اظهارات مظلومی در تمرین روز چهارشنبه که از بازیکنان خواسته بود مغرور نشوند، گفت: دقیقاً همین طور است. فوتبال این چیزها را بر نمی تابد که بگوییم از این پس بازی های آسانی در پیش داریم. اگر تمرکز مان را از دست بدهیم، همه چیز را از دست خواهیم داد. از بازیکنان خواسته ایم که با انگیزه تر به کار خود ادامه دهند و اگر بازی های پیش رو را ببریم قهرمان می شویم.
دین محمدی با اشاره به آغاز نقل و انتقالات نیز عنوان کرد: مطمئن باشید همه تیم ها نیاز به بازیکن دارند و اقدامات لازم برای جذب بازیکن را انجام می دهند. استقلال هم مانند همه تیم ها نیاز به بازیکن دارد.
وی در واکنش به شایعه ناراحتی اش در یکی از تمرینات استقلال گفت: سال ها به عنوان بازیکن، مربی، آنالیزور و ... کنار استقلال بوده ام. می توانم بگویم که امسال یکی از همدل ترین کادرهای فنی را در اختیار داریم. همه با هم دوست هستند و ممکن است در این دوستی اشتباه یکدیگر را گوشزد کنیم. پرویز مظلومی با همه اعضای کادرش مشورت می کند و برنامه می دهد. در این مدت هیچ ناراحتی در کار نبوده و شاید به دلیل بیماری، در یکی از تمرینات تنها نظاره گر بودم.
مربی تیم فوتبال استقلال در ادامه درمورد دیدار استقلال مقابل سیاه جامگان در هفته شانزدهم تصریح کرد: بازی سختی در پیش داریم و این تیم حتماً با تغییرات زیاد به مصاف استقلال خواهد آمد. به اعتقاد من، بازی با تیم های سیاه جامگان و ملوان بندرانزلی حکم فینال را برای استقلال دارد و باید با انگیزه بالا بتوانیم در این دو دیدار نتیجه بگیریم.
دین محمدی درباره مصدومیت مهدی رحمتی هم گفت: همه ما نگران مصدومیت رحمتی هستیم، اما درون دروازه وحید طالب لوی آماده را داریم که امیدوارم در دیدارهای آتی عملکرد خوبی داشته باشد.
بهرام افشار زاده سرپرست باشگاه استقلال در تمرین امروز (جمعه) این تیم برای دیدار با بازیکنان و کادر فنی حضور یافت.
وی در جمع بازیکنان حاضر شد و گفت: به زودی پاداش موفقیت های اخیرتان را پرداخت می کنیم.
تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه هفته آینده در تهران به مصاف سیاه جامگان می رود.

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید