6500 کارمند توشیبا بیکار می‌شوند | اتاق خبر
کد خبر: 304689
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 12:49
توشیبا قصد دارد با اخراج 6500 کارمند خود و صرفه جویی قابل توجه مالی ساختار اداری و حرفه ای خود را بازسازی و کوچک سازی کند.

اتاق خبر: این شرکت اعلام کرده با اخراج این تعداد کارمند در نمایندگی‌های خود در سراسر جهان می تواند 4.5 میلیارد دلار پول برای بازسازی تویوتا به دست آورد.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ این کاهش نیروی کار و تغییر ساختارهای شرکت توشیبا پس از آن رخ می دهد که یک افتضاح بزرگ حسابداری در این شرکت افشا و مشخص شد تویوتا درآمدهای خود در سال 2014 را یک میلیارد دلار بیشتر از میزان واقعی اعلام کرده است.

به دنبال این رسوایی توشیبا قصد دارد تغییرات اساسی در این شرکت به وجود آورد. بخش اعظم اخراج ها از توشیبا مربوط به واحد تجاری سبک زندگی یا Lifestyle  خواهد بود که 30 درصد از نیروی کار آن تا 31 مارس سال 2016 اخراج خواهند شد. علاوه بر این فعالیت های توشیبا در بازار رایانه های شخصی کاهش یافته و این شرکت بیشتر در زمینه ارائه خدمات به شرکت های بزرگ تجاری فعالیت خواهد کرد.

توشیبا می گوید فعالیت های خود برای خدمت به مشتریان عادی را هم محدود به کشورهای آمریکا و ژاپن خواهد کرد و امیدوار است با تمرکز بر مشتریان حرفه ای و تجاری درآمد بیشتری کسب کند.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید