تفاهم نامه همکاری سه اتاق اصناف، بازرگانی و تعاون کرمانشاه امضا شد | اتاق خبر
کد خبر: 304987
تاریخ انتشار: 6 دی 1394 - 14:19
تفاهم نامه همکاری و تاسیس دبیرخانه مشترک بخش خصوصی بین اتاق های اصناف ، بازرگانی و تعاون کرمانشاه امضا شد.

تفاهم نامه همکاری و تاسیس دبیرخانه مشترک بخش خصوصی بین اتاق های اصناف ، بازرگانی و تعاون کرمانشاه امضا شد.
به گزارش اتاق خبر و به نقل از اتاق اصناف ایران، تفاهم نامه مذکور در پی تاسیس دبیرخانه مشترک اتاق های بازرگانی، اصناف و تعاون ایران در سطح ملی امضا شده است.

موضوع تفاهم نامه شامل تقویت و توسعه و همکاری تمام ارکان بخش خصوصی استان کرمانشاه در انجام رسالت خویش با هدف کمک به توسعه اقتصادی استان با بهره گیری از کلیه توان و ظرفیت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، اتاق اصناف و اتاق تعاون کرمانشاه با تاسیس دبیرخانه مشترک بخش خصوصی در استان کرمانشاه است.
تاسیس دبیرخانه مشترک بخش خصوصی برای هماهنگی بیشتر تمام دستگاه ها، نهادها و سازمان های دولتی، دریافت دستورالعمل ها، توزیع درست منابع و امکانات و مسئولیت ها و ایجاد بستری بهتر برای خدمت به بخش خصوصی و دولتی استان کرمانشاه نیز در راستای تفاهم نامه یاد شده است.
مطابق ماده سه این تفاهم نامه، فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی مشترک ، فعالیت های عام المنفعه و خیریه و همچنین فعالیت های فرهنگی اجتماعی مشترک، صدور بیانیه ها و اعلام موضوع های مشترک و همچنین اعلام حمایت های مشترک از اقدامات و فعالیت های مرتبط با بخش خصوصی توسط دستگاه های دولتی از جمله موارد همکاری بین سه اتاق استان کرمانشاه خواهد بود.
مدت تفاهم نامه از امسال به مدت چهار سال و تمدید آن با توافق طرفین امکانپذیر است.

منبع: اتاق اصناف ایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید