داوران بخش نماهنگ ششمین جشنواره «عمار» معرفی شدند | اتاق خبر
کد خبر: 305025
تاریخ انتشار: 11 دی 1394 - 08:53
محمد گلریز، امیر مهدی پوروزیری و محسن صفایی به عنوان داوران بخش نماهنگ ششمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» معرفی شدند.

به گزارش اتاق خبر، محمد گلریز، امیر مهدی پوروزیری و محسن صفایی به عنوان داوران بخش نماهنگ ششمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» معرفی شدند که حدود یک هفته است مشغول بررسی آثار هستند. جلسه داوری به زودی برگزار خواهد شد و برگزیده ها در روز افتتاحیه ششمین دوره از جشنواره مردمی فیلم «عمار» در هشتم دی ماه برگزار می شود.

محمد گلریز

محمد گلریز متولد ۱۳۲۵ تهران و از خوانندگان موسیقی سنتی ایران است. این خواننده انقلابی در سال‌های انقلاب به صورت مشترک با احمدعلی راغب و حمید سبزواری، سرودهای بسیاری را برای آرمان‌های انقلاب اسلامی اجرا کرده است. از شاخص‌ترین آثار وی، می‌توان سروده‌های «خجسته باد این پیروزی»، «برخیزید»، «بانگ آزادی»، «شقایق های پرپر»، «راه رجا»، «نغمه توحید» و «وحدت مسلمانان» نام برد. حاصل کار این خواننده‌ انقلابی تاکنون ۱۵۰۰ سرود، آهنک و مرثیه بوده است.

امیر مهدی پوروزیری

پوروزیری متولد ۱۳۵۶ کرمان، فیلم‌نامه‌نویس، مستندساز و فارغ‌التحصیل کارگردانی از دانشکده صداوسیما است. وی با نویسندگی فیلم داستانی «رو به‌ قبله» توانست رتبه اول بخش فیلمنامه چهارمین دوره جشنواره «عمار» را از آن خود کند. از جمله آثار او می‌توان به مستندهای «جنوب از آفریقای جنوبی»، «افغانستان سرزمین سوخته» و همچنین ساخت تیزرهایی از جمله تیزر اصلی بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر، تیزر بخش بیداری اسلامی بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر و تیزر اصلی جشنواره سینمای جوان اشاره کرد. پوروزیری با نویسندگی فیلم داستانی «رو به‌ قبله» توانست رتبه اول بخش فیلمنامه چهارمین دوره جشنواره «عمار» را از آن خود کند که اثر داستانی در اکران‌های مردمی جشنواره نیز توانست عنوان یکی از چند فیلم پرمخاطب دوره چهارم جشنواره را کسب کند.

محسن صفایی

محسن صفایی متولد۱۳۶۴ کاشان و فارغ‌التحصیل رشته جامعه‌شناسی است. از مسئولیت‌های او می‌توان به عضویت در شورای سردبیری سایت تخصصی «علوم اجتماعی اسلامی ایرانی»، مسئول واحد موسیقی «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» و دبیر اجرایی اولین جشنواره شعر و موسیقی ضد استکباری «طبس» اشاره کرد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید