تیم فوتبال امید به بازی های المپیک می رود | اتاق خبر
کد خبر: 305139
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 10:49
علی پروین:
علی پروین سرمربی سابق تیم ملی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران با بیان اینکه تیم فوتبال امید بعد از گذشت 40 سال راهی المپیک می شود، گفت: امیدواریم با مدیریت حبیب کاشانی در بازی های المپیک از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم.

اتاق خبر: علی پروین سرمربی سابق تیم ملی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران با بیان اینکه تیم فوتبال امید بعد از گذشت 40 سال راهی المپیک می شود، گفت: امیدواریم با مدیریت حبیب کاشانی در بازی های المپیک از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم.

بنابریا گزارش علی پروین شامگاه یکشنبه در حاشیه همایش تجلیل از خبرنگاران ورزشی که در مرکز همایش های رایزن برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: با دستور رئیس فدراسیون فوتبال مدیریت بازی های المپیک به حبیب کاشانی واگذار شد.
وی همچنین به وضعیت تیم پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال اشاره کرد و گفت: بازی اخیر تیم پرسپولیس با تیم پدیده در هفته شانزدهم مطلوب نبود چرا که برای اولین بار طی چند مسابقه اخیر بازیکنان در زمین فوتبال خوب بازی نکردند.
وی ادامه داد: امیدواریم با انجام بازی ها در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال تیم پرطرفدار پرسپولیس با کسب امتیازات مطلوب و بازی تماشاگرپسند بتواند جایگاه خود را در جدول ارتقا دهد و بتوانیم در فصل آینده سهمیه آسیایی را کسب کنیم.
علی پروین همچنین در پاسخ به این پرسش که با نزدیک شدن به انتخابات فدراسیون فوتبال، متوجه منشا فسادهایی در این رشته ورزشی می شویم که آیا این موضوع به فدراسیون فوتبال باز می گردد یا خیر؟، اظهارداشت: باید این حاشیه را کنار بگذاریم و به دنبال کسب نتیجه تیم امید کشورمان در المپیک آتی باشیم.

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید