استقلال براحتی از سیاه‌جامگان رد شد | اتاق خبر
کد خبر: 305292
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 20:40
استقلال تهران با حساب سه بر یک سیاه جامگان را شکست داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دیدار استقلال و سیاه جامگان از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر با حساب سه بر یک به سود آبی های پایتخت به پایان رسید. برای استقلال محسن کریمی در دقیقه 36، سجاد شهباززاده در دقیقه 41 و آرش برهانی در دقیقه 66 گلزنی کردند.

تک گل سیاه جامگان را هم رضا عنایتی در دقیقه 50 به ثمر رساند.

گزارش نیمه اول:

نیمه نخست این دیدار بیشتر در اختیار استقلال بود. آنها در همان دقیقه نخست توسط محسن کریمی می‌توانستند به گل برسند. این بازیکن در مصافی تک به تک با دروازه بان سیاه جامگان قرار داشت و بعد از جا گذاشتن او می توانست براحتی دروازه تیم مشهدی را باز کند اما توپ او به دیواره دروازه سیاه جامگان برخورد کرد.

در ادامه این دیدار و در دقیقه 28 ارسال فخرالدینی برای جابر انصاری او را در موقعیت گل مناسبی قرار داد و ضربه سر انصاری به شکلی خطرناک راهی اوت شد.

در ادامه بازی، استقلالی ها باز هم بر بازی سوار بودند ولی در دادن پاس نهایی دقت لازم را نداشتند تا اینکه در دقیقه 36 روی نفوذ خوب شهباززاده روی توپ سوم محسن کریمی صاحب موقعیت شد و براحتی دروازه سیاه جامگان را باز کرد.

استقلالی ها بعد از گل بازهم فرصت گلزنی داشتند و در دقیقه 41 روی شوت فخرالدینی صاحب موقعیت شدند و توپ او به تیرک دروازه برخورد کرد. در برگشت این توپ میثم مجیدی پاس خوبی برای شهباززاده فراهم کرد و مهاجم استقلال با یک ضربه فنی دروازه سیاه جامگان را باز کرد تا استقلال نیمه نخست را دو بر صفر از سیاه جامگان ببرد.

گزارش نیمه دوم:

در نیمه دوم بازی متعادلی از سوی دو تیم ارائه شد.

در اوایل نیمه دوم و در دقیقه 50 بازی سیاه جامگانی ها توسط عنایتی به گل رسیدند. البته در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسید که داور بازی و کمک او در اعلام گل اشتباه کرده اند و توپ از روی خط دروازه استقلال رد نشده بود.

در ادامه و در دقیقه 55 ارسال سجاد شهباززاده برای امید ابراهیمی با ضربه سر او همراه شد و عین افشار دروازه بان سیاه جامگان با واکنشی به موقع توپ را به کرنر فرستاد.

سیاه جامگانی ها در دقیقه 63 بازی روی شوت عنایتی می توانستند بازی را به تساوی بکشانند. شوت این بازیکن را میثم مجیدی با سر به کرنر فرستاد.

در اواسط نیمه دوم استقلالی ها به گل سوم رسیدند. شوت شهباززاده به سمت دروازه بان سیاه جامگان با دفع ناقص او همراه شد و برگشت این توپ را برهانی براحتی وارد دروازه سیاه جامگان کرد تا حساب کار سه بر یک به سود استقلال شود.

در ادامه این دیدار بازی احساسی در دستور کار هر دو تیم قرار گرفت و دو تیم نتوانستند از فرصت های خود استفاده کنند. استقلال با این پیروزی 33 امتیازی شد اما به دلیل تفاضل کمتر نسبت به استقلال خوزستان در رده دوم باقی ماند.

ترکیب استقلال: وحید طالب لو، هرائل مگویان،امین حاج محمدی، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی (امید نورافکن 76)، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، محسن کریمی (پروپئیچ 85)، آرش برهانی (فرشید اسماعیلی 81) و سجاد شهباززاده.

ترکیب سیاه جامگان: محمدحسین عین افشار، کورده، میثم حسینی، کیل کنیا، احمد کامدار، امیرحسین صدقی، علیرضا نقی زاده، سالار افراسیابی، رضا عنایتی، ایمان موسوی (مهدی مناری زاده 57) و آلاجی سوسه.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید