سامانه بارشی روز چهارشنبه در تهران فعال می شود | اتاق خبر
کد خبر: 305370
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 09:54
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: با توجه به ورود یک سامانه بارشی از سمت غرب کشور، از عصر روز چهارشنبه(9 دی ماه) شاهد بارندگی در سطح استان خواهیم بود.

به گزارش اتاق خبر،مسعود دهملائی روز دوشنبه در گفت وگویی افزود: اواخر وقت فردا(سه شنبه) بر میزان ابرها در آسمان استان تهران افزوده می شود و از روز چهارشنبه به تدریج بارش برف و باران مناطق مختلف استان را فرا می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین فعال شدن این سامانه بارشی، موجب کاهش میزان آلاینده های جوی و بهبود شاخص کیفی هوای تهران خواهد شد.
دهملائی با بیان اینکه آسمان استان تهران برای امروز و فردا، صاف تا نیمه ابری همراه با جوی نسبتا پایدار پیش بینی می شود، تصریح کرد: آسمان پاره ای از نقاط استان تهران به خصوص شهرهای تهران، ری، شهریار، ملارد، قدس، ورامین، رباط کریم، پاکدشت، پیشوا و اسلامشهر دراین مدت با غبار محلی همراه خواهد بود.
به گفته دهملائی، ایستگاه های ورامین با 12 درجه سانتیگراد بالای صفر و فیروزکوه با 11 درجه سانتیگراد زیرصفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.
وی با اشاره به اینکه بیشینه دمای هوای امروز و کمینه دمای صبح سه شنبه تهران به ترتیب به 10و دو درجه سانتیگراد پیش بینی می شود، بیشینه دمای روز سه شنبه و کمینه دمای صبح چهارشنبه پایتخت را 10 و چهار درجه سانتیگراد و بیشینه دمای روز چهارشنبه و کمینه دمای صبح پنجشنبه را نیز به ترتیب شش و دو درجه سانتیگراد اعلام کرد.

 

منبع:ایرنا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید