ثابت می‌کنم که خرید خوبی برای استقلال بوده‌ام | اتاق خبر
کد خبر: 305438
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 20:11
مؤمنی :
هافبک جدید تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که از سرمربی تیم پیشین خود کینه‌ای ندارد.

به گزارش اتاق خبر ،مهدی مؤمنی در گفت‌وگویی، درباره پیوستنش به استقلال، علت نیمکت‌نشینی در نفت تهران و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

 چرا تصمیم گرفتی به استقلال بروی؟

ابتدای فصل هم از استقلال پیشنهاد داشتم، اما به خاطر شرایط نفت در فصل گذشته و حضور در لیگ قهرمانان آسیا راغب شدم که به این تیم بروم. در ادامه وضعیت به شکلی پیش رفت که به تیمی رفتم که از آن پیشنهاد داشتم.

دلیل جدایی‌ات از نفت چه چیزی بود؟

در نفت کم‌کاری نمی‌کردم، اما نمی‌دانم چرا بازی به من نمی‌رسید. در استقلال خودم را ثابت می‌کنم تا بدانند حقم بود که بازی کنم. در این تیم به من اعتقاد نداشتند و دیگری انگیزه‌ای نمانده بود که بمانم.

فکر می کنی بتوانی در استقلال خودت را تحمیل کنی؟

صددرصد برای همین موضوع به استقلال پیوستم. تمام تلاشم این است که به تیم کمک کنم و نقشی در موفقیتش داشته باشم. بازیکن را در نیم‌فصل به این دلیل جذب می‌کنند که بتواند به تیم کمک کند. دوست ندارم بگویند خرید استقلال کمکی به این تیم نکرده است. جا افتادن در استقلال خیلی سخت است، اما باید تلاش زیادی کنم که برای استقلال فیکس بازی کنم، اما اگر یک دقیقه هم به میدان رفتم تلاش می‌کنم که به استقلال کمک کنم.

 خیلی‌ها در سال‌های گذشته در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به استقلال پیوستند، اما جواب ندادند و از تیم جدا شدند. چه کار می‌کنی که به این مشکل دچار نشوی؟

حرف شما را قبول دارم، اما باید صد برابر تلاش کنم. البته در حرف زدن نمی‌توان کاری کرد و باید در عمل ثابت کرد. باید یکی دو بازی برای استقلال انجام دهم تا بگویند خرید خوبی برای استقلال بوده‌ام.

 از علیرضا منصوریان به خاطر اینکه تو را بازی نمی‌داد، ناراحت هستی؟

با منصوریان پیش از پیوستن به استقلال صحبت کردم. از هیچ فردی کینه ندارم و شرایط به گونه‌ای پیش رفت که مجبور شدم از این تیم جدا شوم. نفت بازیکنانی خوبی داشت و برخی مواقع به او حق می‌دادم که از وجودم استفاده نکنم، اما در بیشتر مواقع اصلاً به او حق نمی‌دادم. البته من هم مانند هواداران فوتبال او را دوست دارم و کینه‌ای از منصوریان ندارم. جا دارد از منصور قنبرزاده تشکر کنم که در حق من پدری کرد تا به استقلال بروم. در پیوستنم به استقلال سد بزرگی وجود داشت که مدیرعامل نفت این سد را برداشت.

 

منبع:تسنیم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید