بلاتر با انتقاد از فیفا: تنها برای خودم و افتخاراتم می‌جنگم | اتاق خبر
کد خبر: 305453
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 21:46
رئیس اخراج شده فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا این بار از این نهاد انتقاد کرد و عنوان کرد باید بیش از اینها از سوی فیفا حمایت می شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی استار، رئیس فیفا که نتوانست بی‌گناهی‌اش را ثابت کند و برای هشت سال از حضور در فوتبال محروم شد، دیگر احساسی نسبت به فدراسیون جهانی فوتبال ندارد و به انتقاد از این نهاد پرداخت.

بلاتر در آخرین اظهارنظر خود با انتقاد از فیفا و کمیته اخلاقی آن گفت: دیگر به فیفا کاری ندارم. آنها مرا رها کرده‌اند. تنها برای خودم و افتخاراتم می‌جنگم. اتهامات نادرست، انرژی جدیدی در من به وجود آورده‌ است. پس از کریسمس، دفاع از خودم را آغاز می کنم.

او در ادامه گفت: بلافاصله بعد از سال جدید میلادی می‌خواهم روند دفاع از خودم را سرعت ببخشم تا حقایق اثبات شود. فکر می‌کنم صحبت کردن درباره این نوضوع کافی است و فقط باید کمی استراحت کنم. من کارهایم را در فوتبال انجام داده‌ام. اعتماد‌ها به من در سازمان توسط دادگستری آمریکا از بین رفته است. حالا فیفا به عنوان یک سازمان مافیایی معرفی شده است. من 40 سال در فیفا بوده‌ام. صحبت کردن از گذشته برایم ناراحت کننده نیست زیرا برای من گذشته زیباتر از حال بود.

همچنین چندی پیش دانشگاه لستر مدرک دکترای افتخاری که به بلاتر داده بود را پس گرفت تا روزهای سیاه این مرد سوئیسی ادامه داشته باشد.

بلاتر متهم است که در سال 2011 پرداختی غیرقانونی به میشل پلاتینی ‏داشته است. بلاتر بعد ‏از اعلام این حکم، آن را ناعادلانه دانسته و تاکید کرده بود در مورد آن فرجام خواهی کرده که این فرجام خواهی اولیه رد شده است.

نظرات
احمدیان
| |
2015-12-29 22:03:30
با تشکر از اطلاع رسانی خوبتون لطفا در مورد شهرک زیتون وعاقبتشون بیشتر گزارش تهیه کرده وبه اطلاع مردم برسونید، ممنونم.
ADS
ADS
پربازدید