فستیوال خانواده بزرگ ژیمناستیک گلستان برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 305787
تاریخ انتشار: 11 دی 1394 - 10:55
برای نخستین بار؛
نخستین فستیوال خانواده بزرگ ژیمناستیک استان گلستان برگزار شد.

اتاق خبر: نخستین فستیوال خانواده بزرگ ژیمناستیک استان گلستان برگزار شد.

بنابراین گزارش نخستین فستیوال خانواده بزرگ ژیمناستیک گلستان، شامگاه پنج‌شنبه با حضور ورزشکاران و مربیان این رشته، خانواده‌ها و مسئولان ورزش استان و شهرستان در حضور بیش از هزار تماشاگر به میزبانی سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد.

در ابتدای این فستیوال تیم‌هایی از شهرستان های گرگان، گنبدکاووس، علی‌آبادکتول، آزادشهر، کردکوی، بندرگز، گمیشان، مینودشت، رامیان، بندرترکمن، نوکنده و سرخنکلاته به همراه مربیان خود رژه رفتند و سپس ورزشکاران هر تیم به صورت جداگانه به انجام حرکات نمایشی و آکروباتیک پرداختند که انجام این حرکات، تشویق حاضرین در سالن را به همراه داشت.

اجرای سرود ژیمناستیک، حرکات هماهنگ تیم مهدکودک‌ها و حرکات انفرادی مهدی الفتی قهرمان ژیمناستیک گلستان و کشور، از دیگر برنامه های نخستین فستیوال خانواده بزرگ ژیمناستیک استان گلستان بود.

نکته جالب توجه این فستیوال، استقبال کم‌نظیر خانواده‌ها و علاقمندان به ژیمناستیک از این ورزش پایه بود و بدون شک برگزاری چنین جشنواره‌هایی، موجب شور و شوق در کودکان و نونهالان و ترغیب آنها برای فعالیت در ژیمناستیک خواهد بود.

در پایان این فستیوال از مربیان ژیمناستیک استان تقدیر شد و شرکت کنندگان نیز با اهدای جوایز، مورد تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است؛ نخستین فستیوال خانواده بزرگ ژیمناستیک استان گلستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان گلستان، اداره ورزش و جوانان گرگان و هیئت‌های ژیمناستیک گلستان و گرگان برگزار شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید