ساکنان یک مجتمع ۵ طبقه در مشهد ازمیان آتش و دود نجات یافتند | اتاق خبر
کد خبر: 305796
تاریخ انتشار: 11 دی 1394 - 11:45
با تلاش آتش نشانان؛
آتش نشانان مشهدی در تلاشی بی وقفه ساکنان یک مجتمع پنج طبقه در بولوار شهید فرامرز عباسی را از میان دود و آتش نجات دادند.

اتاق خبر:  آتش نشانان مشهدی در تلاشی بی وقفه ساکنان یک مجتمع پنج طبقه در بولوار شهید فرامرز عباسی را از میان دود و آتش نجات دادند.

بنابراین گزارش عصر پنجشنبه با اعلام حریق در یک مجتمع پنج طبقه واقع در بولوار شهید فرامرز عباسی مشهد آتش نشانان سه ایستگاه امداد و نجات برای کمک به حادثه دیدگان احتمالی عازم این منطقه شدند.

با شعله ورشدن یکی از واحد های این مجتمع و متصاعد شدن دود سیاه و غلیظ ساکنان این منطقه از سامانه ۱۲۵ امداد و نجات طلب استمداد کردند.

سرپرست ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی مشهد در تشریح جزئیات این حادثه بیان کرد: با اعلام حریق بلافاصله ماموران سه ایستگاه ۳، ۴۳ و ۳۳ به همراه تجهیزات امداد و نجات و اطفایی به محل حادثه اعزام شدند.

آتش پاد سوم محمد جواد سبحانی بیان کرد: به دلیل اینکه دود ناشی ازآتش سوزی کل طبقات را فرا گرفته بود اظهار کرد: به دلیل وجود دود سنگین در محل ساکنان ساختمان قادر به تشخیص کانون آتش سوزی نبودند و طی تماس با ستاد فرماندهی طبقه سوم و پنجم را محل آتش سوزی اعلام کرده بودند .

وی افزود: متاسفانه طبقه پنجم ساختمان مسکونی پنج طبقه به دلیل نامشخص دچار آتش سوزی شده بود و آتش سوزی از آشپزخانه این واحد مسکونی در حال سرایت به دیگر نقاط این مجتمع بود.

وی بیان کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ خسارت جانی نداشت و ماموران این سارمان در کمترین زمان ممکن موفق به اطفای این حریق و تخلیه ساکنان این مجتمع شدند شدند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید