منصوریان: از عملکرد تیم خود بسیار رضایت دارم | اتاق خبر
کد خبر: 305868
تاریخ انتشار: 12 دی 1394 - 04:41
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: از عملکرد تیم خود در بازی با صبای قم بسیار راضی هستم و این سه امتیاز برای ما بسیار حائز اهمیت بود که بدست آوردیم.

اتاق خبر - علیرضا منصوریان درکنفرانس خبری پس از بازی تیم فوتبال صبای قم با نفت تهران با بیان این مطلب افزود: تیم ما در این بازی بسیار شیک بازی کرد و می دانستیم که با یک تیم فوق العاده بازی می کنیم.
وی با بیان اینکه بازیکنان نفت در روند کار تاکتیکی عملکرد بسیار مناسبی داشتند و ما توانستیم پس از به ثمر رساندن گلها بازی را به خوبی مدیریت کنیم، اظهار داشت: ورزشگاه یادگار امام(ره) قم از زمین چمن مناسبی برخوردار است که تیم نفت در این زمین بازی خوبی انجام می دهد.
سرمربی نفت تهران با بیان اینکه هیچگاه به بازی خوب امتیازی نمی دهند، خاطرنشان کرد: بازیکنان خوبی در صبای قم حضور دارند که در نیمه دوم به بازی مستقیم روی آوردند و موقعیت های خوبی ایجاد کردند.
وی با بیان اینکه پیام صادقیان هنوز به فرم ایده آل نرسیده است، در رابطه با قرار گرفتن این بازیکن در لیست فروش تیم نفت تهران، تصریح کرد: فردا جلسه ای با مدیر فنی در باشگاه خواهیم داشت و باید به یک نقطه نظر برسیم که آیا خروجی و ورودی به تیم داشته باشیم یا خیر.
منصوریان رمز موفقیت تیم خود در این بازی و بازی های گذشته را همدلی و وحدت و دوستی در تیم نفت تهران عنوان کرد و افزود: برای بازی های آسیایی حتما باید یک تیم محکم داشته باشیم و قطعا در ادامه لیگ و بازی های آسیایی به شدت نیازمند حمایت مدیریت هستیم.
وی در پایان در رابطه با تیم ملی امید نیز خاطرنشان کرد: تیم ملی امید در حال حاضر در بیست سال گذشته کم نظیر بوده و خوشبختانه مشکلات کمی پیرامون این تیم وجود دارد و امیدواریم در بازی های پیش روی خود به موفقیت برسد.
تیم نفت تهران در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور توانست با نتیجه سه بر یک بر تیم صبای قم به برتری دست یابد.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید