کیش‌ایر قیمت بلیط هواپیما در بازار را شکست | اتاق خبر
کد خبر: 305970
تاریخ انتشار: 12 دی 1394 - 17:18
با مدیریت فروش بلیط‌های کیش‌ایر (ایرلاین متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش) توانستیم مانع از گرانی‌ها شویم و با این سیاست، کیش‌ایر قیمت‌های بلیط به کیش را شکست.

اتاق خبر: مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه کیش‌ایر مانع از گرانی بلیط هواپیما در مسیر کیش می‌شود گفت: تا چند ماه آینده ظرفیت فاز دوم نیروگاه برق کیش وارد مدار می‌شود.

بنا بر این گزارش به نقل از ایلنا؛ قدرت ابراهیمی با بیان اینکه در هفته گذشته معاون اول رئیس جمهور از فاز دوم نیروگاه برق کیش بازدید داشتند، گفت: فاز دوم این نیروگاه تا چند ماه آینده وارد مدار می‌شود و جزیره کیش دیگر قطعی برق ندارد.

وی همچنین با اشاره به افتتاح تصفیه خانه فاضلاب کیش گفت: یکی از اقدامات جدی مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در دو سال گذشته ساخت و افتتاح تصفیه‌خانه جزیره بوده و امروز دیگر بوی بد فاضلاب در جزیره احساس نمی‌شود و آب کشاورزی نیز از طریق همین تصفیه‌خانه تامین می شود.

مدیرکل حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه کیش هیچ بودجه‌ای از سرزمین اصلی ندارد گفت: مهم‌ترین درآمد منطقه آزاد کیش درآمد حاصل از گردشگری، ساخت و ساز و مشارکت در پروژه‌ها است و در طول دو سال گذشته زمین فروشی و خام‌فروشی به کمترین میزان خود رسیده است.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست با تاکید براینکه آزادسازی نرخ بلیط هواپیما باعث گران شدن بلیط هواپیما به مقصد کیش نمی‌شود، گفت: با مدیریت فروش بلیط‌های کیش‌ایر (ایرلاین متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش) توانستیم مانع از گرانی‌ها شویم و با این سیاست، کیش‌ایر قیمت‌های بلیط به کیش را شکست.

وی ادامه داد: بازار به صورت لحظه‌ای و کاملاً دقیق رصد می‌شود و جایی که می‌بینیم افزایش قیمتی صورت گرفته پرواز‌های کیش‌ایر را با قیمت مصوب و کمتر از مصوب افزایش می‌دهیم تا قیمت‌ها بالا نرود.

ابراهیمی با بیان اینکه پروازهایی که صندلی آن کمتر از 50 درصد سیت هواپیما اشغال می‌شود را حذف می‌کنیم و به مسیرهای پر تردد منتقل می‌کنیم گفت: آژانس‌هایی که با کیش‌ایر قرارداد دارند موظف به رعایت سقف قیمت بلیط هواپیما هستند.

وی با تاکید بر اینکه کیش‌ایر بازار سفر به جزیره را کنترل می‌کند گفت: نمی‌گذاریم چارتر کنندگان هزینه سفر به کیش را افزایش دهند و به طور قطع زمانی که بلیط‌ها با قیمت‌های بالاتری به فروش برسند صندلی‌های کیش‌ایر را با قیمت کمتر افزایش می‌دهیم تا مانع از گرانی شویم.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید