لاریجانی: حکام سعودی بدانند گردابی هولناک برای خویش به وجود آورده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 306071
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 02:48
در پیامی به‌مناسبت شهادت شیخ نمر
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت مظلومانه شیخ نمر را تسلیت گفت.

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت مظلومانه شیخ نمر را تسلیت گفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

خبر ناگوار شهادت "شیخ نمر باقر النمر" از روحانیون اندیشمند شیعه عربستان از سوی رژیم سعودی و حکام ظالم آن موجب تاسف و تاثر امت اسلامی گردید.

بدون شک این رفتار خصمانه رژیم سعودی در اعدام "شیخ نمر"موجب جریحه دار شدن عواطف مسلمانان سراسرجهان خواهد شد و حکام سعودی باید بدانند با این اقدام گردابی هولناک برای خویش به وجود آورده‌اند.

اینگونه اقدامات مشکلات امنیتی منطقه را تشدید می‌کند،زیرا مسئله یک فرد نیست بلکه موضوع جهان اسلام است که رژیم سعودی با رفتارهای غیرانسانی و اشتباه خود به ویژه دریکی دو سال اخیر شعله‌های آتش جنگ افروزی و ناامنی را در منطقه دامن زده است.

متاسفانه این موضوع برخلاف رویه رعایت حقوق بشر و آزادی بیان و عقیده بوده و رژیم سعودی با این بی‌تدبیری و لجاجت موجب تشدید منازعات در منطقه خواهد شد که این به نفع تروریست ها است.

اینجانب ضمن محکومیت این اقدام ناجوانمردانه و به دور از معیارهای انسانی و طلب آمرزش و رحمت برای روح بلند آن روحانی مظلوم ،مبارز و شجاع وهمراهان بیگناه ایشان و آرزوی صبر و استقامت برای خانواده محترم آن بزرگوار، مصیبت بزرگ را به همه مسلمانان بوی‍ژه مردم و به خصوص شیعیان آن دیار تسلیت عرض می کنم.

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی»

نظرات
ADS
ADS
پربازدید