حضور باشکوه مردم در انتخابات بار دیگر انقلاب را بیمه می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 306113
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 07:10
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و با حضور باشکوه مردم در این صحنه بار دیگر نظام و انقلاب بیمه خواهد شد.

اتاق خبر:  استاندار قزوین گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و با حضور باشکوه مردم در این صحنه بار دیگر نظام و انقلاب بیمه خواهد شد.

بنابراین گزارش فریدون همتی عصر شنبه درجلسه معارفه مدیرکل جدید حراست استانداری قزوین که با حضور مهدوی نیا، معاون اجرایی امور استانهای مرکز حراست وزارت کشور، مدیرکل اطلاعات استان و مسئولان حراست شهرداری ها و فرمانداری های استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهارداشت: تحریمهای ظالمانه علیه ایران در چند سال اخیر مشکلات زیادی در حوزه اقتصادی کشور ایجاد کرد و اداره امور جاری دچار مشکل شد اما ایستادگی و مقاومت مردم نشان داد فشارها نمی تواند عزم ملت را در گرفتن حق خود بی اثر کند.

وی افزود: تجربه گذشته نشان می دهد از ابتدای انقلاب تاکنون هرگاه دشمنان تلاش کرده اند با توطئه ای جدید به نظام آسیب برسانند مردم به صحنه آمده اند و با خلق حماسه ای بزرگ نقشه ها را خنثی کرده اند و امروز نیز به گفته رهبری شرایط موجود یک پیچ خطرناک برای کشور ایران است که با همدلی و همکاری بین مسئولان و ملت باید با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

استاندار تصریح کرد: پیشرفت در مذاکرات هسته ای به‌ویژه در بسته شدن پرونده PMD و مقاومت ملت در برابر تحریمها توانست دشمن را خلع سلاح کند و با تدابیر دولت و تلاش تیم هسته ای تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری بحث مذاکرات هسته ای به انجام رسید و توانستیم با تدابیر هوشمندانه در مذاکرات به اهدافمان برسیم.

وی افزود: همه نهادها و ارگانها وابسته به نظام هستند و باید همه با هم برای خدمت به مردم کمر همت ببندیم و این نگاه و باور را به‌صورت فرهنگ درآوریم تا در تمام بخشها و حوزه ها با همدلی و همکاری، فعالیت ها به طور مطلوب و شایسته پیگیری و اجرا شود.

همتی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه نیز یادآورشد: تمام تلاشمان باید این باشد که انتخابات پیش رو با نشاط و شور برگزار شود زیرا انتخابات نظام را بیمه می کند و اقتدار مسئولان را در عرصه های بین المللی افزایش می دهد.

در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات مسعود امیر صوفی مدیرکل سابق، بهزاد پرویزی به عنوان مدیرکل جدید حراست استانداری قزوین معرفی شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید