نمایشگاه ترکمنستان نیازمند تعامل بخش خصوصی و دولتی | اتاق خبر
کد خبر: 306117
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 09:40
کارگروه توسعه صادرات مواد غیر نفتی با حضور مسئولین استانی در سالن جلسات اتاق گرگان برگزار شد.

اتاق خبر: کارگروه توسعه صادرات مواد غیر نفتی با حضور مسئولین استانی در سالن جلسات اتاق گرگان برگزار شد.

بنابراین گزارش رمضان بهرامی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان بیان کرد: اعضای کارگروه در میز ترکمنستان همکاری زیادی داشته و انتظار می رود در نمایشگاه ترکمنستان نیز این همکاری و تعامل تداوم یابد.

بهرامی ادامه داد: 2000 متر بنا در باکو در بهترین نقطه عشق آباد برای شناسایی کالاهای ایرانی بویژه محصولات استان گلستان محقق شده که باید از آن کمال استفاده را اعمال کنیم.

وی افزود: اکثر شرکت های بزرگ کشور جهت حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند اما اولویت این نمایشگاه شناسایی محصولات و توانمندی های  استان گلستان می باشد و اتاق نیز  قطعا پیگیر حضور شرکت های بومی گلستان خواهد بود.

وی تاکید کرد: بخش خصوصی با توان کامل پای کار آمده و نیاز به همکاری دستگاه های عضو کارگروه توسعه صادرات مواد غیر نفتی دارد.

وی تاکید کرد: در ثبت نام محدودیت وجود دارد و شرکت کنندگان میبایست محصولات خود را طبق بازار تقاضا عرضه نمایند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران افزود: کارگروه مشترک اتاق ، خانه صنعت و سازمان صنایع معادن  به طور متعدد و همچنین هفته ای یک بار در تهران جهت هماهنگی برگزار میشود.

بهرامی اشاره کرد : برگزاری این نمایشگاه قطعا به نفع استان گلستان خواهد بود و سبب خواهد شد مراودات با کشور ترکمنستان افزایش یابد.

 رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان اظهار داشت: اتاق در طول شش ماهه تمرکز بر آموزش داشته و در این زمینه اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

مهندس مرگدری نیز در این مراسم گفت:  با عنایت به فضای به وجود آمده باید از اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان تشکر نمود که در این مدت اندک پس از تغییرات ساختاری ، شاهد شکوفایی در این بخش و ارتباط با دیگر کشورها هستیم.

وی ادامه داد: اتاق گرگان به معنای واقعی پیگیر زمینه سازی و بهبود فضای اقتصادی موجود بوده و برگزاری نمایشگاه در کشور ترکمنستان یک نمونه از اقدامات مهم در این مدت می باشد که نشان دهنده جدیت در امور می باشد.

مرگدری بر خرد جمعی تاکید کرده و افزود: هماهنگی جایگزین من آهنگی شود و در راستای برگزاری باشکوه نمایشگاه ترکمنستان تلاش جمعی شود.

منبع: اتاق گرگان 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید