انجام بازی پارک ژوراسیک توسط پسر 7 ساله بیش از 19 میلیون تومان برای پدر خرج تراشید! | اتاق خبر
کد خبر: 306129
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 10:04
در حدود 30 سال است که بازی‌های ویدئویی پا به عرصه حیات گذاشته‌اند و بخشی از زندگی افرادی شده‌اند که در منزل فرزند کم سن و سال دارند. هرچند استقبال از بازی‌های رایانه‌ای در میان بزرگ‌سالان نیز کم نیست اما قشر عظیم و پرطرفدار این بازی‌ها کودکان و افراد کم

اتاق خبر - اما گاهی اوقات نبود نظارت کافی بر انجام این بازی‌ها توسط کودکان می‌تواند جنجال‌آفرین باشد.

شاید داشتن حافظه قوی برای بسیاری از افراد یک موهبت الهی قلمداد شود، با این حال پدر فیسال شوگای هفت ساله این روزها از این ویژگی پسرش ضررهای بسیاری کرده است. داستان از این قرار است که Faisall Shugaa ساعت‌ها وقت خود را در خانه صرف بازی (پارک ژوراسیک) Jurassic World می‌کند و در این میان با استفاده از اپل آیدی پدر 32 ساله خود تاکنون بیش از 19 میلیون تومان برای خرید هیروهای جدید هزینه کرده است.

این پسر بچه در بازه زمانی 23 تا 28 آذرماه طی انجام 65 تراکنش موفق از طریق آی‌پد پدر خود مبلغ مذکور را در جهت خرید ویژگی‌های جدید برای دایناسورهای خود هزینه کرده است؛ البته وی برای تبرئه کردن خودش گفته که همواره گمان می‌کرده این پول‌ها به صورت مجازی خرج شده‌اند.

Mohamed Shugaa که صاحب یک فروشگاه فرش بوده، هنگام چک کردن موجودی حساب خود در هنگام سفارش به یکی از تأمین‌کنندگان فروشگاهش به این موضوع پی برده است. البته وی بیشتر از پسرش، از دست شرکت اپل عصبانی است و اعلام کرده که چگونه این شرکت تصور می‌کند که فردی 32 ساله ممکن است طی 5 روز چنین هزینه‌ای برای یک بازی پرداخت کند. لازم به ذکر است که او در این مدت هیچ‌گونه ایمیلی از طرف اپل مبنی بر تائید تراکنش‌ها نیز دریافت نکرده است.

کوپرتینوها ابتدا به درخواست محمد شوگای در رابطه با برگشت مبالغ واریزی دست رد زدند با این حال پس از رسانه‌ای شدن قضیه و تضمین خرج همان مبلغ جهت خرید سال نو، تمامی 5900 دلار به حساب وی بازگردانده شد. این گونه رخدادها تلنگری برای آن دسته از افرادی است که هیچ نظارتی بر نوع و ساختار بازی‌های انجام شده توسط کودکان خود ندارند.

منبع: فارنت

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید