۱/۵ تن تریاک در سیستان و بلوچستان کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 306309
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 17:54
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۴۶۶ کیلوگرم تریاک با انهدام دو باند بزرگ مواد مخدر در شهرستان های سراوان و خاش کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۴۶۶ کیلوگرم تریاک با انهدام دو باند بزرگ مواد مخدر در شهرستان های سراوان و خاش کشف و ضبط شد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، سردار حسین رحیمی در این باره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سراوان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند مسلح که قصد جا به جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر با استفاده از خودروهای تیزرو از نقاط مرزی به این شهرستان را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: با شناسایی اعضای این باند اقدامات تخصصی و عملیاتی پلیس برای دستگیری و کشف مواد مخدر آغاز شد که پس از حدود یک هفته تلاش های شبانه روزی، شب گذشته ماموران در منطقه کوهک خودرو پژو ۴۰۵ متعلق به اعضای این باند را شناسایی و با توقیف خودرو، دو نفر از اعضای این باند بزرگ را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران در ادامه این عملیات محل دپو مواد مخدر منتقل شده توسط این باند در منطقه کوهک را مورد شناسایی قرار دادند.

سردار رحیمی ادامه داد: ماموران در یک عملیات هماهنگ و منسجم پس از کنترل منطقه از محل مورد نظر بازرسی کرده و ضمن دستگیری سه نفر دیگر از اعضای این باند، موفق به کشف یک تن و ۱۴۱ کیلو تریاک به همراه سه دستگاه بی سیم دستی و یک خودرو تویوتا متعلق به این باند شدند.

وی از اجرای یک عملیات موفق پلیسی شبانه دیگر در مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان خاش با اشراف اطلاعاتی دو خودرو تویوتا و پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچیان مسلح را در منطقه برهان آباد شناسایی و پس از درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ ضمن توقیف این خودروها، ۳۲۵ کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح کلاشینکف کشف و در این رابطه یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید