سقوط جوان اسفراینی در مخزن آب مرگ وی را رقم زد | اتاق خبر
کد خبر: 306361
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 05:13
عصر امروز؛
جوان ۲۰ ساله ای با سقوط در مخزن آب کشاورزی در حوالی شهر صفی آباد اسفراین جان خود را از دست داد.

اتاق خبر: جوان ۲۰ ساله ای با سقوط در مخزن آب کشاورزی در حوالی شهر صفی آباد اسفراین جان خود را از دست داد.

بنابراین گزارش پیش از ظهر امروز جوان ۲۰ ساله ای که برای تهیه آب آشامیدنی به کنار یکی از مخازن آب کشاورزی در حوالی شهرصفی آباد رفته بود، هنگام برداشت آب به داخل مخزن سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

مسلم فنایی که در مخزن آب سقوط کرده بود، به دلیل عدم اطلاع خانواده چند ساعتی مفقود بود، اما بعد از پیدا شدن موتور سیکلت وی در کنار مخزن آب، احتمال سقوط وی در مخزن شدت گرفت.

ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه ظهر امروز به دلیل نبود امکانات لازم برای جستجو در مخزن، موضوع به جمعیت هلال احمر استان اعلام و درخواست کمک می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی افزود: به رغم اینکه موضوع اعلام غریق در حیطه مسئولیت این جمعیت نیست، اما سریعا تیم امداد و نجات به اتفاق دو نفر غواص به محل اعزام شد.

حسن شکوری نسب افزود: با تلاش غواصان ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه  عصر امروز، جنازه فرق غرق شده پس از حدود ۲۰ دقیقه جستجو، پیدا و از مخزن خارج شد.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر وظیفه امداد و نجات را بر عهده دارد و بنابراین کشف اجساد در حیطه وظایف این نهاد نیست اما به دلیل نبود امکانات در برخی از مناطق و تقاضای بعضا آتش نشانی و یا اورژانس این جمعیت آنان را کمک و همراهی می کند.

شکوری نسب افزود: مسئولین این گونه اماکن موظفند زمینه های پیشگیری از سقوط افراد را با کشیدن فنس و یا سایر امکانات حفاظتی فراهم و در صورت وقوع چنین حوادثی امکانات لازم را برای نجات فرد در دسترس داشته باشند.

 شهر صفی آباد در ۶۵ کیلومتری اسفراین و در ۱۲۰ کیلومتری شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی قرار دارد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید