پايان زمين خواری ۳۰ ميلياردی در زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 306362
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 05:24
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد:
فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگيری دو كلاهبردار خبر داد و گفت: اين متهمان با تصرف ۱۰۰ هكتار از اراضی ملی و فروش آن، ۳۰ ميليارد ر يال كلاهبرداری كرده بودند.

اتاق خبر: فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگيری دو كلاهبردار خبر داد و گفت: اين متهمان با تصرف ۱۰۰ هكتار از اراضی ملی و فروش آن، ۳۰ ميليارد ر يال كلاهبرداری كرده بودند.

بنابراین گزارش سردار علیرضا صالحی افزود: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان زنجان از تصرف ۱۰۰ هكتار از اراضی ملی در روستای عباس آباد شهرستان "سلطانیه " مطلع و تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز كردند.

وی ادامه داد:‌ در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد دو نفر به نام های "ی- ف " و "ع- ح " با تصرف ۱۰۰ هكتار از اراضی ملی آن را از طریق دو شركت به ارزش تقریبی هر هكتار ۳۰۰ میلیون ریال به فروش رسانده اند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به این كلاهبرداری ۳۰ میلیارد ریالی، افزود: در ادامه رسیدگی به پرونده، متهمان به پلیس آگاهی منتقل و با مشخص شدن تخلفات این افراد، پرونده تشكیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سردار صالحی تاكید كرد: فرماندهی انتظامی استان زنجان با زمین خواران و افرادی كه منابع طبیعی كشور و اراضی ملی را برای سود شخصی خود تخریب و تصرف می كنند، مقابله می كند.

حضور آگاهانه مردم از بروز بسیاری از جرایم جلوگیری می كند

 جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینكه یکی از عرصه های مهم مشارکت مردم، همراهی با پلیس در تامین امنیت و مقابله با ناامنی است، گفت: حضور آگاهانه و موثر مردم می تواند از بروز بسیاری از جرایم در جامعه جلوگیری كند.

 سرهنگ مراد جعفری با تاكید بر لزوم همراهی مردم با پلیس در تامین امنیت، گفت: داشتن آمادگی بالا برای انجام ماموریت ها از ضروریات پلیس مقتدر است كه باید این امر با جدیت تمام در برنامه ها گنجانده شود.

این مقام انتظامی اظهار داشت: یکی از عرصه های مهم مشارکت مردم، همراهی با پلیس در تامین امنیت و مقابله با ناامنی است، بدین معنی که حضور آگاهانه و موثر مردم می تواند از بروز بسیاری از جرایم در جامعه جلوگیری كند.

جعفری خاطر نشان كرد: موفقیت نیروی انتظامی در اجرای مأموریت ها به دلیل داشتن نیروهای كارآمد، سالم از نظر جسمی، روحی، فكری و با آمادگی جسمانی و نظم و انضباط بالا است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با تقدیر و تشكر از فعالیت ها و تلاش های كاركنان، گفت: با توجه به فشارهای اقتصادی و تحریم دشمنان باید سطح هوشیاری و آگاهی خود را نسبت به مقاصد دشمنان بالا ببریم.

منبع: مهر 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید