المپیاد درون مدرسه‌ای، حیاط پویا و ورزش صبحگاهی طرح‌های اولویت‌دار | اتاق خبر
کد خبر: 306374
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 07:18
معاون سلامت و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: المپیاد درون مدرسه‌ای، حیاط پویا و ورزش صبحگاهی طرح‌های اولویت‌دار آموزش و پرورش است.

معاون سلامت و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: المپیاد درون مدرسه‌ای، حیاط پویا و ورزش صبحگاهی طرح‌های اولویت‌دار آموزش و پرورش است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از فارس، مهرزاد حمیدی امشب در گردهمایی والدین منتخبین طرح استعدادیابی ورزشی استان البرز اظهار داشت: ارتقای سلامت دانش‌آموزان و ارائه آموزش‌های لازم به این قشر از مهمترین برنامه‌های اولویت دار آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش طرح‌ها و برنامه‌هایی را در دست اجرا دارد که از مهمترین این طرح‌ها برگزاری المپیاد دورن مدرسه‌ای، حیاط پویا و ورزش صبحگاهی است.

این مسئول بیان داشت: توجه به سلامت دانش‌آموزان می‌تواند گامی مهم در جهت ارتقای یادگیری آنان باشد و دانش‌آموزان در امر تعلیم و تربیت موفق‌ باشند.

حمیدی تأکید کرد: از دیگر برنامه‌های سازمان آموزش و پرورش را راه‌اندازی مدارس تخصصی ورزش عنوان کرد و افزود: در این راستا و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مدارس تخصصی ورزش در اغلب رشته‌ها ایجاد می‌شود که اقدامات لازم برای دریافت مجوز انجام می‌شود.

وی در ادامه سخنان خود یکی از طرح‌های موفقی که به صورت پایلوت در استان البرز اجرایی شده است را طرح استعدادیابی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت این طرح امیدواریم این طرح در تمامی استانهای مختلف کشور اجرایی شود.

طرح بزرگ استعدادیابی استان البرز با حضور 13 هزار دانش‌آموز مقطع دوم ابتدایی آغاز شده است.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید