فاز دوم جنبش اسلامی با شهادت شیخ نمر در عربستان شکل می‌گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 306773
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 09:42
رئیس بسیج رسانه استان یزد:
رئیس بسیج رسانه استان یزد گفت: با شهادت شیخ نمر، فاز دوم جنبش اسلامی در عربستان شکل خواهد گرفت.

اتاق خبر- رئیس بسیج رسانه استان یزد گفت: با شهادت شیخ نمر، فاز دوم جنبش اسلامی در عربستان شکل خواهد گرفت.

بنابراین گزارش سیدحسین راسخی، بعد از ظهر امروز در نشستی خبری به مناسبت ۲۱ دی، روز بسیج رسانه با اشاره به شهادت شیخ نمر توسط رژیم منحوس آل سعود و جهت گیری رسانه ها در این زمینه اظهار داشت: رسانه های دنیا قصد لوث کردن شهادت شیخ نمر و شیعیان را دارند و می خواهند بر این قضیه سرپوش بگذارند.

وی بیان کرد: رسانه های خارجی همچنین دستگیری شیخ زکزاکی و کشتار مسلمانان نیجریه و دیگر نقاط جهان را نیز نادیده گرفتند و مطالبی علیه مظلومان و کشته شدگان این حادثه مطرح کردند و موضوع گیری آنها عملا علیه اسلام و مسلمین بود.

راسخی خاطرنشان کرد: غول رسانه ای غرب با همسان سازی جوامع و سربازگیری در حال تقویت خودعلیه اسلام و جهان اسلام است و رسانه های داخلی باید در این زمینه هوشیارانه تر عمل کنند.

وی با اشاره به فعالیت رسانه های داخلی در این زمینه عنوان کرد: رسانه های داخلی باید در مورد جهان اسلام هوشیارتر عمل کرده و به مسائل جهانی اسلام و مسلمین بیشتر بپردازند و متاسفانه اکنون یکی از معضلات ما، منفعل شدن رسانه‌های ارزشی است.

رئیس بسیج رسانه استان یزد تصریح کرد: فاز دوم جنبش اسلامی با شهادت شیخ نمر در عربستان شکل خواهد گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ۲۱ دی ماه به دلیل سالروز شهادت غلامرضا رهبر در کربلای ۵ به نام روز بسیج رسانه نام گرفته است، عنوان کرد: در استان یزد نیز شهید ناصر دادرس به عنوان شهید شاخص رسانه استان یزد معرفی شده که در روز بسیج رسانه، یاد و خاطره این شهید بزرگوار گرامی داشته خواهد شد.

راسخی سپس به تشریح برنامه‌های هفته بسیج رسانه در استان یزد پرداخت و بیان کرد: دیدار با امام جمعه یزد، غبارروبی مزار شهدای گمنام و شهدای خلدبرین، دیدار با پیشکسوتان رسانه استان یزد و صله رحم رسانه ای که به صورت دوره‌ای با معاونت روابط عمومی سپاه الغدیر انجام می‌شود، از برنامه‌های هفته بسیج رسانه در استان یزد خواهد بود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید