«حمید عباسی»قاری بین المللی برای همیشه سکوت کرد | اتاق خبر
کد خبر: 306774
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 09:47
پس از یک هفته جدال با مرگ؛
حمید رضا عباسی یکی از قاریان بین المللی پس از یک هفته جدال با مرگ سرانجام عصر سه شنبه در بیمارستان طالقانی مشهد چشم از جهان فرو بست و صوت خوش الحان وی برای همیشه خاموش شد.

اتاق خبر- حمید رضا عباسی یکی از قاریان بین المللی پس از یک هفته جدال با مرگ سرانجام عصر سه شنبه در بیمارستان طالقانی مشهد چشم از جهان فرو بست و صوت خوش الحان وی برای همیشه خاموش شد.

بنابراین گزارش حمید رضا عباسی قاری ممتاز و بین المللی قرآن و ساکن مشهد که هفته گذشته به همراه یکی دیگر  از قاریان در حال بازگشت از مسابقات قرآنی استان سمنان بود دچار سانحه رانندگی شد.

در این سانحه رانندگی که نهم دی ماه در محور نیشابور به وقوع پیوست متاسفانه حمید شاکرنژاد از ناحیه کتف دچار شکستگی شد که پس از طول درمان مرخص و به آغوش خانواده بازگشت اما حمید عباسی به دلیل ضربات وارده به کما رفت و تا عصر امروز به زندگی ادامه داد.

بنا بر اعلام مسئولان بیمارستان طالقانی مشهد این قاری بین المللی مقارن ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه دچار افت فشار شد و با وجود تلاش پزشکان برای کمک به ادامه حیات اما وی چشم از جهان فرو بست و برای همیشه سکوت کرد.

حمیدرضا عباسی 39 ساله و متولد زنجان بود و در عرصه بین المللی مقام سوم مسابقات بین‌المللی قرآن کویت و مقام چهارم مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی را درکارنامه کاری خویش داشت.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید