رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت منصوب شد | اتاق خبر
کد خبر: 306872
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 15:11
وزیر راه و شهرسازی در حکمی مهدی نیکدار را به عنوان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت به عنوان زیر مجموعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای منصوب کرد.

اتاق خبر: بر اساس اعلام وزارت راه وشهرسازی، عباس آخوندی، در حکمی خطاب به نیکدار نوشت: در اجرای تصویب‌نامه شماره 95605/ ت 52145 ه مورخ 22/7/1394 هیأت وزیران مبنی بر انتقال ستاد مدیریت‌ حمل و نقل و سوخت به وزارت راه و شهرسازی، نظر به حسن سوابق و تجارب جنابعالی در صنعت حمل و نقل جاده‌ای و بنا به پیشنهاد معاون محترم وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ،به موجب این حکم به سمت " رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت" منصوب می‌شوید.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ در ادامه این حکم آمده است: در گام نخست اجرای تصویب‌نامه فوق الذکر در زمان مناسب از مهمترین وظایف آن ستاد خواهد بود که انتظار دارم با استفاده از توان مدیران و کارکنان ستاد، به آن اهتمام جدی داشته‌باشید.

در پایان وزیر راه و شهرسازی تصریح کرده است: امیدوارم با توکل به خداوند متعال، زیر نظر ریاست محترم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و همکاری با سایر مدیران و مسئولین موفق و مؤید باشید.

مهدی نیکدار در سال‌های گذشته قائم مقام سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور بوده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید