افتتاح ۵ هزار مسکن مهر پردیس تادهه فجر | اتاق خبر
کد خبر: 306952
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 16:45
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا دهه فجر خبر داد و گفت: در صورت همکاری دستگاه‌ها و پرداخت سهم آورده، مسکن مهر پردیس تا پایان سال ۹۵ تکمیل می‌شود.

اتاق خبر: محسن نریمان با تاکید بر این نکته که مسکن مهر تنها طرحی برای اسکان متقاضیان نیست، گفت: بحث اجرای خدمات روبنایی و زیربنایی از جمله تامین آب، برق، گاز، ساخت کلانتری و استقرار نیروهای انتظامی، ایجاد فضاهای آموزشی، تجاری، خدماتی و همچنین فضای سبز از تکمیل خود واحدهای ساختمانی مهمتر است، چراکه  محیط را برای زندگی‌ توام با رفاه و آسایش فراهم می‌کند.

بنا بر این گزارش به نقل از مهر؛ وی با اشاره به اهمیت ساخت تونل ارتباطی آزادراه به فاز ۱۱ در پردیس، افزود: ساخت این تونل ارتباطی با هدف حمل و نقل بار و مسافر و همچنین اقدامات انجام شده در بخش ساخت مخازن متعدد، تسویه‌خانه و ایستگاه پمپاژ در شرایط استاندارد از موضوعات پرجاذبه و قابل توجه برای بازدید کنندگان به شمار می‌رفت که قطعا در نتیجه تلاش مسئولان در شرکت عمران شهر پردیس محقق شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام این خبر که در دهه فجر سال جاری شاهد افتتاح نزدیک به ۵ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس خواهیم بود، گفت: شرکت عمران شهرهای جدید با توجه به پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده با وزارتخانه‌های نفت و نیرو آمادگی تکمیل واحدهای مسکن مهر خود را در سراسر کشور دارد که افتتاح پنج هزار واحد در پردیس تا دهه فجر نمونه‌ای از آن به شمار می‌رود.

نریمان با بیان اینکه درصورت تداوم همکاری سایر دستگاه‌های مربوطه از جمله وزارت نفت و نیرو و همچنین پرداخت به موقع سهم آورده‌های مردمی مسکن مهر پردیس تا پایان سال ۹۵ تکمیل می‌شود، گفت: در حال حاضر مشغول اجرای پروژه‌های خطوط انتقال آب و گاز در منطقه و همچنین جذب اعتماد مردم هستیم، اگر هر بخش وظایف خود را به موقع انجام دهد قطعا در زمان پیش‌بینی شده به نتیجه مطلوب خود دست خواهیم یافت.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین از تکمیل طرح مسکن مهر برخی از شهرهای جدید از جمله عالی‌شهر، سهند و مهاجران تا پایان امسال خبر داد و گفت: انتظار می‌رود مسکن مهر مابقی شهرها نیز در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۵ به پایان رسیده و به متقاضیان تحویل داده شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش تاخیر در زمان شروع عملیات سایت مسکن مهر پردیس و همچنین توپوگرافی نامناسب آن را دلایل بروز برخی مشکلات در این شهر اعلام کرد و گفت: قطعا در اجرای طرح‌های عمرانی پردیس هیچ‌گونه کم‌کاری صورت نگرفته است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید