تنفس یک‌ساله بانک صنعت و معدن برای صنایع آسیب دیده ایلام | اتاق خبر
کد خبر: 307064
تاریخ انتشار: 17 دی 1394 - 05:42
با توجه به خسارات سیل آبان‌ماه سال‌جاری در استان ایلام به برخی از صنایع این کشور، بانک صنعت و معدن برای واحدهای خسارت دیده که با بهره‌‏مندی از تسهیلات این بانک مشغول به فعالیت هستند، یک‌سال تنفس اعلام کرد.

اتاق خبر- با توجه به خسارات سیل آبان‌ماه سال‌جاری در استان ایلام به برخی از صنایع این کشور، بانک صنعت و معدن برای واحدهای خسارت دیده که با بهره‌‏مندی از تسهیلات این بانک مشغول به فعالیت هستند، یک‌سال تنفس اعلام کرد.

بنابراین گزارش خبر تنفس یکساله برای صنایع آسیب‌دیده این استان، در دیدار مدیران ارشد بانک صنعت و معدن با محمدرضا مروارید استاندار ایلام و جمعی از مدیران واحدهای صنعتی استان در نامه‌ای از سوی علی‌اشرف افخمی، مدیرعامل بانک صنعت و معدن به این مقام استانی اعلام شد.

استاندار استان ایلام، ضمن قدردانی از بانک صنعت و معدن و این اقدام در خور تحسین گفت: بیشترین همراهی و همکاری شبکه بانکی در استان ایلام با صنعتگران از سوی این بانک صورت می‎گیرد و نگاهی به تسهیلات اعطا شده به این استان نشان می‌‏دهد که بانک صنعت و معدن همواره در جایگاه اول قرار دارد.

شعبان فروتن رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان ایلام نیز این حرکت را بسیار مفید و ارزشمند دانست و آن را شایسته قدردانی توصیف کرد.

وی افزود: بانک صنعت و معدن همواره در حمایت از صنایع استان پیش‏‌قدم بوده و موضوع تنفس دادن هم در همین راستا انجام گرفته و از ارزش زیادی برخوردار است، زیبا بود اگر این اتفاق به صورت کامل از سوی شبکه بانکی انجام می‏‌شد ولی متاسفانه علیرغم پیگیری‌‏هایی که کردیم این اتفاق نیفتاد و تنها بانک صنعت و معدن بود که حاضر به انجام این اقدام ارزشمند شد.

همچنین مقرر شد که به منظور مساعدت به واحدهای واجد شرایط، موضوع در کارگروهی متشکل از معاون استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی و رئیس شعبه استان بانک صنعت و معدن بررسی و پس از تایید استاندار ایلام در خصوص امهال دیون حداکثر به مدت یک سال اقدام شود.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید