استان زنجان در بحث گاز رسانی شهری مشکلی ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 307228
تاریخ انتشار: 18 دی 1394 - 04:30
استاندار زنجان:
استاندار زنجان گفت: استان زنجان در بحث گازرسانی شهری مشکلی ندارد.

اتاق خبر- استاندار زنجان گفت: استان زنجان در بحث گازرسانی شهری مشکلی ندارد.

بنابراین گزارش جمشید انصاری ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان، افزود:  میزان مصرف گاز قبل از فصل سرما در استان زنجان ۶ میلیون مترمکعب بود که با برودت هوا به ۹ میلیون متر مکعب رسیده است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف گاز مورد تأکید همه باشد، اظهار کرد: مصرف در بخش خانگی و دستگاه‌های اجرایی طوری باشد که باعث قطعی گاز در واحدهای تولیدی و صنعتی نشود.

استاندار زنجان گفت: باید روش‌های دیگری صرفه جویی در مصرف گاز در دستور کار قرار گیرد و از قطعی گاز جلوگیری شود.

انصاری تأکید کرد: باید مصرف گاز طوری برنامه‌ریزی شود که مانع تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی نشود.

وی گفت: در حال حاضر گازرسانی به روستاهای استان افزایش‌یافته است و با هدف‌گذاری انجام‌شده سال آینده ۴۰۰ روستای استان را گازرسانی خواهیم کرد و جمعیت تحت پوشش به ۹۰ درصد می‌رسد.

استاندار زنجان تصریح کرد: استان زنجان در بحث گازرسانی شهری مشکلی ندارد.

انصاری سال آینده استان زنجان جزو پنج استان خواهد بود که بالاترین گازرسانی به روستاها را دارد.

وی با اشاره به اینکه دو انتخابات مهم در پیش رو است، گفت: باید این انتخابات با حضور گسترده مردم برگزار شود و در راستای تحقق این مهم باید تمهیدات لازم در دستور کار قرار گیرد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه ۳۷ سالگرد پیروزی انقلاب در پیش رو است، گفت: دهه فجر فرصت بسیار خوبی برای مسئولان است که آرمان‌ها و ایثارگری های شهیدان را به نسل جوان تبیین کنند.

انصاری تاکید کرد: دهه فجر باید به‌صورت مردمی برگزار شود چراکه این مردم بودند که در پیروزی انقلاب نقش داشتند و دستگاه‌های اجرایی برآمده انقلاب هستند. 

وی افزود: امسال دهه فجر مقارن با انتخابات است و نباید این فضا فرصتی برای اهداف خاص گروهی باشد بلکه باید برای تقویت نظام و اقتدار کشور از این فرصت استفاده کرد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید