گردهمایی پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان کرمان | اتاق خبر
کد خبر: 307291
تاریخ انتشار: 18 دی 1394 - 14:34
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: علمداران سربازان ولایت در کشور، پیشکسوتان جهاد و مقاومت هستند و امروزه باید تفکر ولایت‌مداری این اسطوره‌ها در جامعه ترویج و توسعه دهیم.

اتاق خبر- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: علمداران سربازان ولایت در کشور، پیشکسوتان جهاد و مقاومت هستند و امروزه باید تفکر ولایت‌مداری این اسطوره‌ها در جامعه ترویج و توسعه دهیم.

بنابراین گزارش سرهنگ پاسدار "محمدمهدی ابوالحسنی" که در اولین گردهمایی پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان کرمان (پیشکسوتان جهاد، ناجا، سپاه و ارتش) سخن می‌گفت،، افزود: در دنیا مرسوم است که به کسانی که در جنگ حضور داشته‌اند و اکنون به سن بازنشستگی رسیده‌اند، کهنه سرباز گویند، که این بزرگترین جفا در حق این افراد است.

وی با اشاره به اینکه آدم‌های جنگ، اسطوره و اسوه جامعه و نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: معتقدیم این افرادسربازان تمام نشدنی ولایت هستند. سه نفر از این پیشکسوتان بعد از بازنشستگی در دفاع از مدافع حرم حضرت زینب(س)، به عنوان سرباز ولایت راه خود را استمرار دادند و در راه ولایت به درج رفیع شهادت نائل شدند.

ابوالحسنی با بیان اینکه کسانی که عظمت پیشکسوتان را نفهمند، در حق آنان کوتاه و جفا کرده‌اند، اظهار کرد: علمداران سربازان ولایت در کشور، پیشکسوتان جهاد و مقاومت هستند و امروزه باید تفکر ولایت‌مداری این اسطوره‌ها را در جامعه ترویج و توسعه دهیم.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید