اعدام آیت‌الله شیخ نمر و وجدان‌های بیدار دنیا | اتاق خبر
کد خبر: 307296
تاریخ انتشار: 18 دی 1394 - 15:25
نماینده مردم لردگان:
نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت وهابی‌گری عربستان، گفت: اعدام آیت‌الله شیخ‌نمر باعث حرکت وجدان‌های بیدار دنیا شده است.

اتاق خبر- نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت وهابی‌گری عربستان، گفت: اعدام آیت‌الله شیخ‌نمر باعث حرکت وجدان‌های بیدار دنیا شده است.

بنابراین گزارش مجید جلیل  در ارتباط با اعدام شهید مجاهد آیت‌الله شیخ نمر و با اشاره به شیعه‌هراسی عربستان در چند سال اخیر در قالب فعالیت‌های وهابی‌گری، اظهار کرد: این حادثه باعث حرکت وجدان‌های بیدار دنیا شده و به نفع شیعیان عربستان بود؛ چراکه اکنون می‌توانند به اقدامات شنی آل سعود اعتراض کنند.

وی تاکید کرد: ایران باید در زمینه سیاست خارجی فعال‌تر بوده و از مواضع خود کوتاه نیاید؛ زیرا عربستان هیچ‌گاه کوتاه نخواهد آمد.

وی با اشاره به اقدام عربستان در تعطیلی سفارت ایران، افزود: این حوادث متصل به اسراییل و آمریکاست و ایران تنها می‌تواند در زمینه روشنگری جامعه اسلامی و جهان تلاش کرده و خواستار اجرای قوانین مربوط به حقوق بشر از سوی سازمان ملل متحد باشد.  

این نماینده مجلس با بیان این‌که «همه مسولان ایران در زمینه این اقدام عربستان همسو و همفکر هستند»، تصریح کرد: این حادثه نباید محدود به ایران و عربستان باشد بلکه باید یک تحرک بین‌المللی برای جهان اسلام بوجود آید و همه شیعیان دنیا باید به این اقدام رژیم آل سعود معترض باشند.

وی در پایان گفت: اقداماتی مانند تخریب سفارت عربستان نیز باید از سوی دولت کنترل شود تا دشمنان نظام نتوانند از این مسئله به عنوان نقطه ضعف امنیتی ایران یاد کنند.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید