آخرين وضعيت«خوب،بد،جلف»به روايت عبدالله اسكندري | اتاق خبر
کد خبر: 307304
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 12:59
اگر به لیست فیلم‌های جشنواره فیلم فجر دقت کنید، حضور جوان‌ها پر رنگ‌تر از پیشکسوت‌هاست.

به گزارش اتاق خبر، عبدالله اسکندری گریمور و تهیه‌کننده سینما، در خصوص آخرین وضعیت فیلم «خوب، بد، جلف» گفت: حدود 30 درصد از فیلمبرداری این فیلم تمام شده و تدوین آن به صورت همزمان انجام می‌شود. تا به این لحظه نیز همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش رفته و راضی‌کننده بوده است.

 

 
وی در مورد زمان اکران این فیلم بیان کرد: چون محتوای «خوب، بد، جلف» شاد است و معمولا عید نوروز زمان مناسبی برای این گونه فیلم‌ها خواهد بود، تمایل داریم در همین فصل در معرض دید عموم قرار دهیم. البته باید صبر کرد و دید چه اتفاقی در زمان‌بندی اکران می‌افتد. به این جهت هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.
 
اسکندری در مورد علت همکاری با پیمان قاسم‌خانی به عنوان کارگردان فیلم اظهار داشت: اول به خاطر شخصیت بالای قاسم‌خانی و بعد به این جهت که او شخصیتی کاربلد و حرفه‌ای است و ما ترجیح دادیم با شخصیتی این چنینی یعنی کسی که در کار خود از تبحر خاص و بالایی برخوردار است، کار کنیم.
 
این گریمور با بیان این مطلب که «خوب، بد، جلف» از لوکیشن‌های متنوعی بهره می‌برد، عنوان کرد: همه لوکیشن‌های فیلم در تهران می‌گذرد و بجز آن‌هایی که در خبرهای قبلی آمده، از قبرستان ماشین‌ها نیز استفاده خواهیم کرد. در کل تنوع لوکیشن خارجی و خاص یکی از ویژگی‌های فیلم است.
این گریمور در خصوص حضور پررنگ‌تر فیلم اولی‌ها در جشنواره فیلم فجر و حمایت هرچه بیشتر از آن‌ها گفت: اگر به لیست فیلم‌ها نگاه کنیم اکثر آن‌ها جوان و جویای نام هستند و حضور آن‌ها نسبت به نسل‌های قدیمی پررنگ‌تر است. حمایت از این بیشتر؟! البته این را به خاطر اینکه خودم قدیمی هستم، نمی‌گویم. طبق چیزی که همه ما مشاهده می‌کنیم این حرف را زدم. پس حالا که از جوان‌ها حمایت شده، آن‌ها نیز باید قدر این موقعیت‌ها را بدانند و با قرار گرفتن کنار قدیمی‌ها از تجارب آن‌ها استفاده و رشد کنند.
 
وی افزود: در تمام دنیا این رسم متداولی است که نسل جوان کنار پیشکسوت‌ها و با تجربه‌ترها قرار می‌گیرند و با رسوب‌کردن تجارب قدیمی‌ها در خود، می‌توانند آثار خوب و جذابی را بسازند و ارائه دهند.
 
اسکندری در پاسخ به این سوال که باید چه کار کرد تا بتوانیم جشنواره فجر و سینما را به نقطه پویایی برسانیم، بیان کرد: اول باید خودمان را اصلاح کنیم؛ چون هر چیزی از خود آدم‌ها شروع می‌شود و اگر به درستی انجام شود، نتیجه خوبی خواهد داد. اما اگر قصد اصلاح کردن دیگران هدف اصلی ما باشد، عاقبت سینما آن چیزی می‌شود که الان شاهد هستیم.
 
اسکندری در بخش پایانی صحبت‌های خود اظهار داشت: آرزوی موفقیت و سربلندی برای سینمای ایران دارم و امیدوارم مشکلات از سر سینمای ایران رخت بربندد.
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید