۱۷۰۰ کودک و نوجوان عضو فعال جمعیت مبارزه با دخانیات هستند | اتاق خبر
کد خبر: 307385
تاریخ انتشار: 18 دی 1394 - 21:29
مدیرعامل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات جنوب‌شرق استان تهران گفت: بیش از هزار و ۷۰۰ کودک و نوجوان، عضو فعال جمعیت مبارزه با دخانیات شهرستان در جنوب شرق استان تهران شده اند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، حمیدرضا شاهسون ظهر جمعه در حاشیه حضور مسئولان جمعیت مبارزه با دخانیات کشور در وارمین اظهار داشت: جمعیت مبارزه با دخانیات شهرستان ورامین در سال ۹۱، فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیرعامل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات جنوب‌شرق استان تهران افزود: خوشبختانه مسئولان همکاری خوبی را با جمعیت مبارزه با دخانیات داشتند و امام جمعه ورامین نیز بارها از تریبون نماز جمعه، تأکیدات و رهنمودهای لازم را به مردم کرده اند.

وی ادامه داد: ما هم اکنون بیش از دو هزار عضو انجمن مبارزه با استعمال دخانیات را جذب کرده ایم و فعالیت خود را به درون خانواده ها سوق داده ایم.

شاهسون اضافه کرد: از طرف دیگر با توجه به اهمیت فرهنگ سازی در میان کودکان، بیش از هزار و ۷۰۰ کودک و نوجوان، عضو فعال جمعیت مبارزه با دخانیات شده و به مادران و پدران و اطرافیان، تذکرات لازم را می دهند.

وی عنوان کرد: با اراده ای که وجود دارد و با اعلام امادگی مسئولان و روسای آموزش و پرورش، تلاش داریم تا این حرکت را فراگیرتر از گذشته دنبال کنیم.

شاهسون بیان داشت: باید طرح جامع مبارزه با دخانیات در ورامین اجرایی و ستاد مبارزه با دخانیات در این منطقه راه اندازی شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید