همکاریهای روسیه و ایتالیا و تنش در روابط عربستان و ایران بررسی شد | اتاق خبر
کد خبر: 307424
تاریخ انتشار: 19 دی 1394 - 05:16
در تماس تلفنی پوتین با نخست وزیر ایتالیا؛
رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی امروز خود با نخست وزیر ایتالیا درباره همکاری های دو کشور و تنش در روابط عربستان و ایران گفتگو کردند.

اتاق خبر- رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی امروز خود با نخست وزیر ایتالیا درباره همکاری های دو کشور و تنش در روابط عربستان و ایران گفتگو کردند.

بنابراین گزارش رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی امروز خود با نخست وزیر ایتالیا درباره موضوعات مختلفی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی امروز خود با «متئو رنتزی» نخست وزیر ایتالیا موضوعات متنوعی از جمله تنش های اخیر در روابط عربستان سعودی و ایران و نیز روابط دو کشور را مورد بحث قرار داد.

سرویس مطبوعاتی کاخ کرملین در این رابطه اعلام کرد: پوتین و رنتزی درباره تنش های اخیر میان عربستان سعودی و ایران و همچنین لزوم هماهنگی بیشتر دو کشور در مبارزه علیه تروریسم بین المللی گفتگو کردند.

در بیانیه سرویس مطبوعاتی کاخ کرملین آمده است: در رایزنی های پوتین و رنتزی درباره حل و فصل بحران کنونی در سوریه نیز تبادل نطر گردید.

این بیانیه می افزاید: مسائل مربوط به همکاری های فیمابین دو کشور روسیه و ایتالیا نیز به دقت و به صورت سازنده ای مورد بررسی قرار گرفت و طرفین بر اهمیت ادامه همکاری ها در راستای اجرای پروزه های سودمند انرژی به گفتگو پرداختند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید