دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان در عمان برگزار می‌شود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 307649
تاریخ انتشار: 19 دی 1394 - 17:21
جوسازی جدید رسانه‌های عربستانی
نسیم نوشت: بالا گرفتن اختلافات بین فدراسیون‌های فوتبال ایران و عربستان باعث شد تا هر یک از این دو کشور محل‌های دیگری را برای انجام مسابقات پیشنهاد کنند.

اتاق خبر - روزنامه اسپورت عربستان امروز در ادامه جوسازی‌های رسانه‌های این کشور علیه فوتبال ایران مدعی شد که عربستان برای انجام دیدارهای آسیایی تیم‌هایش با نمایندگان ایران کشور قطر را پیشنهاد داده و ایران نیز در مقابل خواستار انجام بازی‌ها در لبنان شده است.

روزنامه عربستانی اسپورت در مطلبی نوشت: بالا گرفتن اختلافات بین فدراسیون‌های فوتبال ایران و عربستان باعث شد تا هر یک از این دو کشور محل‌های دیگری را برای انجام مسابقات خود با تیم‌های رقیب به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد کنند. عربستانی‌ها خواهان میزبانی قطر هستند و ایران نیز لبنان را پیشنهاد داده که هر دو پیشنهاد با مخالفت طرف مقابل روبرو شده است. در این میان ظاهرا شیخ سلمان، رئیس AFC پیشنهاد برگزاری مسابقات در مسقط، پایتخت عمان را مطرح کرده و سنگاپور نیز دیگر گزینه این کنفدراسیون است.
این روزنامه عربستانی ادامه می‌دهد که تصمیم‌گیری در خصوص برگزاری دیدارهای نمایندگان این دو کشور در لیگ قهرمانان در کشور سوم تا دو روز دیگر گرفته می‌شود.
43 43

نظرات
ADS
ADS
پربازدید