میزان مصرف گاز در استان زنجان نسبت به ماه‌های گذشته افزایش دارد | اتاق خبر
کد خبر: 307711
تاریخ انتشار: 20 دی 1394 - 03:21
معاون منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان:
معاون منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان گفت: میزان مصرف گاز در استان زنجان نسبت به ماه‌های گذشته افزایش داشته است.

اتاق خبر-  معاون منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان گفت: میزان مصرف گاز در استان زنجان نسبت به ماه‌های گذشته افزایش داشته است.

بنابراین گزارش عادل علیپور ظهر شنبه در جمع مدیران دستگاههای اجرایی با اشاره به اینکه میزان مصرف گاز در استان زنجان نسبت به ماه‌های گذشته افزایش داشته است، افزود: باید مدیران در مصرف گاز در ادارات مدیریت لازم را داشته باشند. 

وی تصریح کرد: کنترل موتورخانه‌ها در دستور کار است و بازرسین برای کنترل موتورخانه  به ادارات مراجعه خواهند کرد. 

معاون منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان با اشاره به اینکه کلیه موتورخانه ادارات توسط بازرسی نظارت خواهد شد، افزود: در صورت مصرف بی‌رویه گاز در ادارات برخورد جدی صورت می گیرد. 

علیپور تأکید کرد: با توجه به اینکه میزان مصرف گاز در استان طی روزهای گذشته افزایش‌یافته باید مصرف بهینه گاز مدنظر قرار گیرد.

معاون منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان گفت: نباید برای تبلیغات کاندایدها از امکانات دولتی استفاده شود و استفاده از امکانات دولتی غیرقانونی است.

علیپور بر همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی در برگزاری درست انتخابات سالم اشاره کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید ازلحاظ تجهیزات و منابع انسانی در انتخابات همکاری کنند. 

وی اظهار کرد: عمده نیاز در خصوص انتخابات تجهیزات و نیروی انسانی است. 

معاون منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان با اشاره به اینکه نباید برای تبلیغات کاندیدها از امکانات دولتی استفاده شود، گفت: استفاده از تجهیزات و امکانات دولتی برای تبلیغات کاندیداها خلاف قانون است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید