طرح استعدادیابی ورزشی به تربیت دانش آموزان کمک می کند | اتاق خبر
کد خبر: 307720
تاریخ انتشار: 20 دی 1394 - 04:54
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در حاشیه آغاز به کار نخستین مرکز طرح جامع استعدادیابی ورزشی گفت: اجرای طرح استعدادیابی در راستای کمک به تربیت دانش آموزان است.

اتاق خبر- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در حاشیه آغاز به کار نخستین مرکز طرح جامع استعدادیابی ورزشی گفت: اجرای طرح استعدادیابی در راستای کمک به تربیت دانش آموزان است.

بنابراین گزارش محمدرضا وطنی در حاشیه آغاز طرح استعدادیابی ورزشی در گلستان اظهار کرد: با ادارات کل استان در زمینه های مختلف تفاهم نامه هایی امضا کرده ایم زیرا همه دستگاه ها باید کار تربیت را به صورت فراگیر در خود داشته باشند.

وطنی افزود: در این زمینه که به استعدادیابی ورزشی دانش آموزان اختصاص دارد شما می دانید که کشف استعداد مقدمه تربیت است و تفاهم نامه ای که با اداره کل ورزش و جوانان منعقد شده به استعدادیابی ورزشی دانش آموزان ارتباط دارد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح، دانش آموزان از نظر پزشکی و شرایط فیزیکی استعدادیابی می شوند و در هر رشته ای که استعداد داشته باشند در همان رشته ورزشی به فعالیت خواهند پرداخت.

وی بیان کرد: این تفاهنامه ها کمک می کند امور به درستی انجام شود و با سرمایه گذاری خانواده ها، آموزش و پرورش و تربیت بدنی می توانیم نتایج بهتری حاصل کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان درباره نقش این نهاد در اجرای تفاهم‌نامه ورزشی گفت: ما و اداره کل ورزش و جوانان به طور مشترک زمینه را برای ترغیب خانواده ها به سمت شناسایی استعداد و رشد فرزاندان‌شان فراهم می کنیم.

گفتنی است؛ نخستین مرکز طرح جامع استعدادیابی ورزشی پیش از ظهر امروز (شنبه) با حضور علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان، محمدرضا وطنی مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان ورزشی استان در سالن تختی گرگان کار خود را آغاز کرد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید