قتل مشکوک یک نویسنده در تماشاخانه سه نقطه! | اتاق خبر
کد خبر: 307773
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 22:39
نمایش «گفتگوی شبانه» از صحبت‌های قاتل با نویسنده نمایش می‌‌گوید.

به گزارش اتاق خبر، نرجس حسن‌ زاده کارگردان نمایش «گفتگوی شبانه» در خصوص نمایش خود بیان کرد: داستان قاتلی است که یک نویسنده را کشته و اتفاقاتی را رقم زده. نویسنده‌ای که مدافع حقوق اجتماعی بوده و تلاش‌های بسیاری انجام داده تا کشته نشود.

 
وی در راستای وفادار بودن به متن نمایشنامه گفت: در واقع ما بازنویسی این اثر را اجرا کرده‌ایم و هیچ چیزی را از آن حذف نکرده‌ایم، مگر در بازنویسی قسمت‌هایی حذف شده باشد.
 
حسن‌زاده درباره انگیزه خود از انتخاب این اثر عنوان کرد: آثار دورنمات شناخته شده است و برای اجرا، نمایشنامه‌های مناسبی هستند. حتی با وجود اینکه یک اثر رادیویی است، باز قابلیت روی صحنه نمایش رفتن هم دارد. همچنین درگیر شدن زیاد خانواده‌ها با تکنولوژی اثراتش به خوبی در «گفتگوی شبانه» به تصویر کشیده می‌شود.
 
وی در رابطه با سبک و شیوه اجرای نمایش اظهار داشت: یک نمایش رئالیستی همراه با هنر انتزاعی است که نشانه‌های ابزورد هم در آن دیده می‌شود.
 
حسن‌زاده در خصوص انتخاب تماشاخانه «سه نقطه» مطرح کرد: نمایش قبلی را هم در همین سالن روی صحنه برده بودم. تماشاخانه سه نقطه با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد، باعث شد تا برای دومین بار هم آن را انتخاب کنم.
 
گفتنی است؛ نمایش «گفتگوی شبانه» به کارگردانی نرجس حسن‌زاده تا پایان دی ماه در تماشاخانه «سه نقطه» روی صحنه می‌رود.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید