قهرمانی تاسیسات دریایی در لیگ برتر فوتسال ایران | اتاق خبر
کد خبر: 308043
تاریخ انتشار: 21 دی 1394 - 03:06
تاسیسات دریایی تهران با پیروزی در دقایق پایانی مقابل فردوسی مشهد توانست قهرمان لیگ برتر فوتسال ایران شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته آخر لیگ برتر فوتسال ایران تاسیسات دریایی تهران در مقابل فردوسی مشهد بازی کرد و توانست این تیم را با نتیجه 2 بر یک در خانه خود شکست دهد و جام قهرمانی را با خود به تهران بیاورد. گل‌های تاسیسات را حمید احمدی و قدرت بهادری به ثمر رساندند. تاسیسات دریایی که در این هفته برای قهرمانی تنها به یک برد نیاز داشت، در مجموع 25 بازی خود 16 برد، 4 مساوی و 5 باخت داشت و با مجموع 52 امتیاز توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

مس سونگون میزبان میثاق تهران شد و توانست این تیم تهرانی را 4 بر یک شکست دهد. مس سونگون با این نتیجه 52 امتیازی شد. این تیم در کل 25 بازی خود 16 برد، 4 مساوی، 5 باخت داشت و به جایگاه دوم جدول بسنده کرد.

دیگر تیم مدعی قهرمانی گیتی‌پسند اصفهان بود که میزبان شرکت حفاری اهواز شد اما این تیم هم با نتیجه تساوی 3 بر 3 قهرمانی را از دست داد و به جایگاه سوم جدول بسنده کرد. گیتی‌پسند در مجموع 25 بازی خود 15 برد، 5 تساوی و 5 باخت داشت و با این نتیجه با 50 امتیاز به جایگاه سوم جدول بسنده کرد.

در دیدارهای دیگر هفته پایانی لیگ برتر فوتسال شهروند ساری 2 بر یک فرش‌آرا را شکست داد و شهید منصوری قرچک توانست 2 بر یک بر یاسین پیشرو قم چیره شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید