تازه‌ترین خبر از زمان ارائه لوایح برنامه و بودجه | اتاق خبر
کد خبر: 308185
تاریخ انتشار: 21 دی 1394 - 16:16
آخرین اخبار از زمان ارائه لایحه بودجه 1395 و همچنین برنامه ششم توسعه حاکی از احتمال منتفی شدن ارائه‌ی این لوایح در روز - سه‌شنبه – فردا است.

اتاق خبر: گر چه در هفته جاری از سوی نمایندگان اعلام شده بود که احتمالا لایحه بودجه و برنامه فردا سه‌شنبه به مجلس ارائه خواهد شد، اما با توجه به این‌که هنوز بررسی برنامه ششم در هیات دولت به پایان نرسیده است، به احتمال زیاد این زمان به تعویق خواهد افتاد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ آن‌طور که یکی از مقامات آگاه اعلام کرده است قرار بود اگر در جلسه شب گذشته هیات دولت بررسی لایحه برنامه ششم به اتمام برسد به‌طور حتم لوایح برنامه و بودجه روز سه‌شنبه هفته جاری به مجلس تقدیم شود، اما با توجه به این‌که هنوز این موضوع نهایی نشده است و هیات دولت نیز امروز با توجه به سفر استانی رییس جمهور جلسه‌ای نخواهد داشت، ارائه‌ی لوایح برای فردا به احتمال زیاد منتفی خواهد شد.

براین اساس به نظر می‌رسد آن‌طور که که پیش‌تر نوبخت گفته بود ارائه‌ی لوایح سه‌شنبه هفته جاری و یا یکشنبه هفته آینده است، یکشنبه زمان ارائه لایحه برنامه ششم توسعه و همچنین بودجه 1395 به مجلس خواهد بود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید