کارگردان مشهور طنز هم ماهواره‌ای شد | اتاق خبر
کد خبر: 308345
تاریخ انتشار: 22 دی 1394 - 03:16
انتشار تصویری از مهدی مظلومی در کنار یکی از بازیگران مهاجرت‌کرده ایرانی در فضای مجازی، شایعه خروج مجدد او از کشور با هدف همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای را تایید کرد.

به گزارش اتاق خبر، در ادامه مطلب این روزنامه آمده است: کارگردان سریال‌های «بدون شرح»، «کمربندها را ببندیم» و «بانکی‌ها» به تازگی تصویری از خود سر صحنه پروژه‌ای نامشخص در صفحه شخصی‌اش در فیس‌بوک منتشر کرده است. در این عکس مهدی مظلومی در کنار ریل تراولینگ در کنار بازیگری دیده می‌شود که بی‌شک چکامه چمن‌ماه است. حالا مشخص نیست که این سریال همان مجموعه‌ای است که با نام «آبی عشق» وعده پخش به‌زودی آن از شبکه Gem در ماه‌های اخیر داده می‌شود یا این شبکه در حال ساخت مجموعه‌ای جدید است.

دو سه ماه پیش که خبر پخش قریب‌الوقوع سریالی به کارگردانی مهدی مظلومی با حضور چهره‌های ناشناس ایرانی و زنانی که بدون حجاب در آن ظاهر شده بودند در فضای مجازی پیچید، مظلومی واکنش عجیبی نسبت به آن نشان داد. این کارگردان با رد گزینه همکاری خود با گردانندگان شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان Gem، در گفت‌وگویی اعلام کرد که سریال مذکور را برای این شبکه نساخته است و حتما تهیه‌کنندگانش آن را در اختیار این شبکه قرار داده‌اند!

حالا با این تصویری که مظلومی از خود در فضای مجازی منتشر کرده، شایعات مربوط به سفر مجدد خود به خارج از کشور با هدف کارگردانی سریالی دیگر را برای شبکه Gem تایید کرده است. به ویژه آنکه چکامه چمن‌ماه از بازیگران مهاجرت‌کرده با آی‌دی خود این تصویر را لایک کرده است!

این در حالی است که تماس‌های ما برای گفت‌وگو با مظلومی درباره اطلاع از کم و کیف این قضیه ناموفق ماند.

منبع:ايسنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید