۱۲.۹ میلیارد تومان وام در آتش‌نشانی معلوم نیست به چه کسی داده شده | اتاق خبر
کد خبر: 308384
تاریخ انتشار: 22 دی 1394 - 00:03
گزارش حسابرسی شهرداری
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر سنگین ترین جرثقیل در اختیار آتش نشانی ظرفیت 130 تنی دارد،‌ گفت:‌ خرید جرثقیل های 350 و 500 تنی در دستور کار قرار گرفته و انتظار می رود هرچه سریعتر نسبت به خرید این جرثقیل

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ رحمت اله حافظی در بررسی گزارش حسابرسی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ضمن تشکر از اقدامات آتش نشانان، تاکید کرد: اعتقاد دارم آتش نشان ضعف تجهیزات را با ایثار و از جان گذشتگی جبران می کنند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شهر تهران 121 ایستگاه آتش نشانی دارد،‌ اظهار کرد:‌ بر اساس برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران قرار است تعداد این ایستگاه‌ها تا پایان سال جاری به 126 ایستگاه افزایش یابد که این کار با جدیت در حال انجام است. همچنین در حال حاضر سنگین ترین جرثقیل در اختیار آتش نشانی ظرفیت 130 تنی دارد که خرید جرثقیل های 350 و 500 تنی در دستور کار قرار گرفته و انتظار می رود هرچه سریعتر نسبت به خرید این جرثقیل ها اقدام شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به عدم انعکاس برخی از اطلاعات به حسابرس، تاکید کرد: تا زمانی که این اطلاعات در اختیار شورا قرار نگیرد عملکرد سازمان ها قابل پذیرش نیست و نمی توان اطلاعات در تاریکی باشد و توقع داشت که درپایان حسابرسی تاییدیه شورا صادر شود که اگر چنین باشد، این اقدام یکی از خطاها و انحرافات شورا خواهد بود.

حافظی با اشاره به اینکه در حسابرسی سازمان آنش نشانی اعطای وام ۱۲.۹ میلیارد تومانی وجود دارد، گفت:‌ مشخص نیست که این مبلغ برای چه تعداد نفر بوده و سقف وام پرداختی چه میزان بوده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید