یک‌سوم جمعیت زنجان را جوانان تشکیل می‌دهند | اتاق خبر
کد خبر: 308448
تاریخ انتشار: 22 دی 1394 - 07:11
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه یک‌سوم جمعیت استان زنجان را جوانان تشکیل می‌دهند گفت: ورزش مطالبه جدی جوانان است.

اتاق خبر-  مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه یک‌سوم جمعیت استان زنجان را جوانان تشکیل می‌دهند گفت: ورزش مطالبه جدی جوانان است.

بنابراین گزارش ارسلان حسینی ظهر دوشنبه در جلسه معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، با اشاره به بحث ادغام وزارت ورزش و جوانان افزود: باید در شرایط بهتر و منطقی تر و با بررسی های دقیق ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان صورت می‌گرفت. 

وی مطالبه مهم  جدی جوانان را ورزش عنوان کرد و یاد آور شد: مطالبه جوانان حیطه بسیار گسترده‌ای است و مختص تنها دو یا سه دستگاه نیست بنابراین باید وزارتخانه‌هایی که مکلف به مباحث جوانان هستند در این کار ورود پیدا کنند. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: هر اقدام و فعالیتی که در حوزه جوانان می‌گیرد باید کار کار شناسی شده باشد. 

وی افزود: رفع مشکلات و چالش های حوزه جوانان نیاز به مطالعه و بازنگری دارد و با انسجام‌بخشی به فعالیت‌ها موضوعات را به حداقل برسانیم. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان کرد: استان زنجان در بین ۳۱ استان رتبه سوم را در مبحث ارزیابی ورزش جوانان را دارد. 

حسینی تأکید کرد: ۳۳۰ هزار نفر جوان ۱۴ تا ۲۹ سال در استان زنجان وجود دارد. باید جوانان را باور داشته و فرصت‌های مناسب برای آن‌ها در جامعه ایجاد کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: جوانان سرمایه‌های بزرگ آینده کشور هستند و در این راستا ساماندهی امور آن‌ها از قبیل ازدواج، اشتغال و مسکن نیاز به همکاری و تعامل دستگاه‌های متولی ۱۲ گانه دارد.

وی تصریح کرد:  یک‌سوم از جمعیت استان زنجان را جوانان تشکیل می‌دهند که در این راستا لازم است برای مطالبات به‌حق آن‌ها راهکارهای کارشناسی شده در دستور کار قرار گیرد.

حسینی گفت: حضور جوانان در فضاهای ورزشی مانع گرایش آنها به سمت کارهای نادرست می‌شود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید