تغییر فرمانده یگان ویژه تهران ارتباطی به موضوع سفارت عربستان ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 308682
تاریخ انتشار: 23 دی 1394 - 04:14
سخنگوی ناجا اعلام کرد
سخنگوی ناجا در مورد تغییر فرمانده یگان ویژه تهران گفت:‌ انتصاب فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ ارتباطی به موضوع سفارت عربستان نداشته و فرمانده جدید یگان ویژه از یک هفته قبل از واقعه معرفی شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی در مورد تغییر فرماندهی یگان ویژه تهران بزرگ توضیحاتی را ارائه داد.

برپایه این گزارش، سردار منتظرالمهدی اظهار داشت: انتصاب فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ ارتباطی به موضوع سفارت عربستان ندارد.

سخنگوی ناجا با بیان این مطلب که اساساً انتصابات در نیروی انتظامی تابع الزامات درون‌سازمانی است، نه حوادث بیرونی، تصریح کرد: سردار عرب‌سرخی از 3 ماه گذشته به سمت فرمانده یگان امداد تهران بزرگ معرفی شده بود.

این مقام ارشد انتظامی کشور افزود: سرهنگ مطهری‌زاده نیز از یک هفته قبل از واقعه سفارت عربستان به عنوان فرمانده یگان ویژه تهران معرفی شده بود.

سردار منتظرالمهدی خاطرنشان کرد: در مدت اخیر که سردار عرب‌سرخی از فرماندهی یگان ویژه فاتب تودیع و به عنوان فرمانده یگان امداد معرفی شده بود سرهنگ سلمانی سرپرستی یگان ویژه فاتب را عهده‌دار بود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید