پروژه سبزه میدان زنجان متوقف شده است | اتاق خبر
کد خبر: 309005
تاریخ انتشار: 23 دی 1394 - 23:01
شهردار زنجان:
شهردار زنجان با اشاره به پروژه سبزه میدان گفت: مسائل اجرایی در پروژه متوقف شده و در حال حاضر برنامه ریزی گسترده برای آغاز مجدد فعالیت ها در این پروژه در حال انجام داد.

اتاق خبر- شهردار زنجان با اشاره به پروژه سبزه میدان گفت: مسائل اجرایی در پروژه متوقف شده و در حال حاضر برنامه ریزی گسترده برای آغاز مجدد فعالیت ها در این پروژه در حال انجام داد.

بنابراین گزارش حبیب ملایی یگانه  توسعه عمران شهری در زنجان را خوب ارزیابی کرد و افزود: بودجه امسال طرح های عمرانی، خدماتی و حمل و نقل ترافیک حدود ۱۰۶ میلیارد تومان بود که با مدیریت درست اکثر این طرح ها در استان به خوبی اجرا شده است. 

وی ضمن بیان اینکه با توجه به کمبود منابع استانی بودجه چندانی به شهرداری تخصیص نیافت، تاکید کرد: در سایر حوزه ها طرح های راکد زنجان امسال کار اجرایی آنها آغاز شده است. 

شهردار زنجان به پروژه سبزه میدان زنجان نیز اشاره کرد و گفت: این پروژه یک طرح سرمایه گذاری است و با تعیین تکلیف آن وضعیت این طرح به زودی مشخص می شود. 

یگانه تاکید کرد: زمان لازم به سرمایه گذار داده می شود تا مشکلات داخلی را حل و فصل کند تا اعتبار لازم تخصیص داده شود. 

وی با اشاره به پروژه سبزه میدان افزود: مسائل اجرایی پروژه خوابیده است ولی بحث تهیه نقشه و تعیین فاز یک پروژه در حال بررسی است. 

شهردار زنجان در خاتمه یاد آورشد: پروژه سبزه میدان، زنجان را در بین شهرهای دیگر کشور متمایز می کند و این پروژه باید خوب و کامل انجام شود تا مورد توجه قرار گیرد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید