فضای سرمایه گذاری خارجی در ایران تقویت شده است | اتاق خبر
کد خبر: 309111
تاریخ انتشار: 24 دی 1394 - 18:01
مدیر شرکت آذری-روسی:
مدیر شرکت آذری-روسی در حوزه ساخت نیروگاه گفت : شاهد تقویت، تثبیت و توسعه فضای سرمایه گذاری خارجی و تقویت توان داخلی ایران در پسا تحریم هستیم .

اتاق خبر: 'امیر قراگوزلی'روز پنجشنبه در حاشیه نشست های تخصصی نمایشگاه بین المللی انرژی کیش اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه های بین المللی در حوزه های نفت ، گاز و انرژی در ایران از جمله کیش بعد از تحریم بسیار سازنده بوده است و به ارتباطات بین المللی کمک موثر می کند.
بنا بر این گزارش به نقل از ایرنا؛ وی به ظرفیت های خوب ایران در حوزه های مختلف به ویژه انرژی ، نفت و گاز اشاره کرد و گفت: شرکت های بسیاری، علاقه مند به سرمایه گذاری در ایران هستند که باید بسترهای لازم فراهم شود .
وی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران خارجی و بخش خصوصی ،خاطر نشان کرد : زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذاران خارجی در ایران باید بیشتر مهیا و حمایت کامل از آنان انجام شود .
قراگوزلی به زمینه فعالیت این شرکت در ایران اشاره کرد و گفت : در ایران برای ساخت نیروگاه تجدید پذیر وارد شده ایم که پس از فضای تحریم به طور یقین این نوع همکاری ها را ادامه خواهیم داد .
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش 21 دی ماه با حضور 195 شرکت داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش افتتاح شد.
معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق مشتمل بر تولید، بازرگانی وخدمات محصول، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و مواد اولیه ،شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنایع و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان های دولتی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است .
در این نمایشگاه چهار روزه فعالان و صاحبنظران در محیطی تخصصی به تبادل نظر و اطلاعات می پردازند و شرکت های داخلی و بین المللی محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کرده و از تعامل با فعالان این صنعت و فرصت های موجود بهره مند می شوند.
این نمایشگاه که از ساعت 17:30 تا 22 پذیرای بازدید کنندگان است شامگاه پنجشنبه به کار خود پایان می دهد .

نظرات
ADS
ADS
پربازدید