بازی با لیورپول، آخرین فرصت فان خال | اتاق خبر
کد خبر: 309150
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 03:08
تایمز:
روزنامه تایمز از اولتیماتوم مدیران منچستریونایتد به فان خال خبر داد و بازی برابر لیورپول را به عنوان آخرین فرصت فان خال روی نیمکت این تیم دانست.

روزنامه تایمز از اولتیماتوم مدیران منچستریونایتد به فان خال خبر داد و بازی برابر لیورپول را به عنوان آخرین فرصت فان خال روی نیمکت این تیم دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا و به نقل از تایمز، منچستریونایتد یکشنبه باید در لیگ برتر در دیداری حساس برابر لیورپول به میدان برود. دیداری که به داربی فوتبال انگلیس معروف شده است. یونایتدها با فان خال نتایج خوبی کسب نمی کنند و هواداران این تیم از نحوه بازی تیم راضی نیستند. البته از طرف دیگر نیز لیورپول نتایج چندان خوبی ندارد و آنها نیز وضعیت مشابهی با کلوپ دارند.

با این حال روزنامه تایمز خبر داده است در صورتی که منچستریونایتد برابر لیورپول شکست بخورد، فان خال از هدایت این تیم برکنار می شود و ممکن است رایان گیگز هدایت این تیم را بر عهده بگیرد. البته شاید هم مورینیو که شاگرد فان خال بوده است جای او را بگیرد.

بازی بین دو تیم فوتبال لیورپول و منچستریونایتد همواره از حساسیت خاصی برخوردار بوده و به شهرآورد شمال غربی انگلیس نیز معروف است. این دو باشگاه، پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال انگلستان هستند که مجموعاً ۱۲۱ جام مختلف را کسب کرده‌اند.

لیورپول پرافتخارترین تیم انگلیس در اروپا بوده است و منچستریونایتد نیز پرافتخارترین تیم جزیره محسوب می شود هر چند چند سالی است که از روند خوب خود دور هستند.

این دو تیم در مجموع 184 بار با یکدیگر دیدار کرده‌اند که سهم منچستریونایتد 71 پیروزی بوده و لیورپول 62 بار صاحب برتری شده‌ است. 51 دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است. نخستین دیدار به 28 آوریل 1894 بازمی‌گردد که در آن لیورپول با نتیجه 2 بر صفر منچستریونایتد را شکست داد. رایان گیگز با 42 بازی، رکورد دار حضور در این دربی است. پر گل ترین پیروزی به 12 اکتبر 1895 باز می‌گردد، جایی که لیورپول توانست با نتیجه 7 بر یک نیوتون هیث (نام پیشین منچستریونایتد) را مغلوب کند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید