راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ممنوع است | اتاق خبر
کد خبر: 309182
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 06:56
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی کاروانهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی پیش از زمان تعیین شده به هر بهانه ای خلاف قانون و ممنوع است.

اتاق خبر- رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی کاروانهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی پیش از زمان تعیین شده به هر بهانه ای خلاف قانون و ممنوع است.

بنابراین گزارش حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مزارعی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در صورت مشاهده بیش از ۱۰ خودرو، نامزد انتخابات مجرم تلقی، خودروها توقیف و صاحب خودرو به عنوان مباشر در جرم شناخته می شود.

وی با بیان اینکه زمان تبلیغات انتخاباتی هنوز شروع نشده است، اظهار داشت: با توجه به مصوبات پنجمین جلسه جرائم انتخاباتی در صورت مشاهده هرگونه تبلیغ و ایجاد شلوغی طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

مزارعی تصریح کرد: برخی از افراد با حضور در مراسم فاتحه و دید و بازدیدهای فامیلی و حزبی و به بهانه های مختلف در جاده ها و خیابانهای شهری ترافیک ایجاد می کنند.

وی همچنین نسبت به استفاده غیر اخلاقی و نادرست از سایتها و شبکه های اجتماعی هشدار داد و گفت: کسانی که از شبکه های اجتماعی استفاده نادرست کرده و مسائل غیر اخلاقی و خلاف واقع را منتشر می کنند، مجرم بوده و با آنها برخورد قضایی می شود.

رئیس شورای قضایی استان در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر دقت و توجه همه سازمانها در نحوه خدمت رسانی تاکید کرد: برخی از سازمانهای خدمات رسان در حال ارائه خدمات و اهداء مبالغی به صورت هدفمند به مردم هستند که این حرکت باعث ایجاد شائبه و ذهنیت سیاسی در مردم می شود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید