مراکز اورژانس اجتماعی در استان زنجان توسعه پیدا می کنند | اتاق خبر
کد خبر: 309593
تاریخ انتشار: 27 دی 1394 - 09:30
معاون اجتماعی بهزیستی استان زنجان:
معاون اجتماعی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مراکز اورژانس اجتماعی در این استان توسعه پیدا می کنند، گفت: در شهرستانهای دیگر هم این مرکز راه اندازی می شود.

اتاق خبر- معاون اجتماعی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مراکز اورژانس اجتماعی در این استان توسعه پیدا می کنند، گفت: در شهرستانهای دیگر هم این مرکز راه اندازی می شود.

بنابراین گزارش فرزانه عطایی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز به کار مرکز اورژانس اجتماعی افزود: این مرکز درراستای کاهش آسیب های اجتماعی استان شناسایی از مناطق آسیب پذیر را در دستور کاری خود قرار داده است.

وی اظهار کرد: مرکز اورژانس اجتماعی نقش بسیار موثری در جلوگیری از بروز حوادث و آسیب‌های اجتماعی دارد که لازم است در همه شهرستان‌های استان زنجان این مرکز در اولویت راه اندازی قرار گیرد.

معاون اجتماعی بهزیستی استان زنجان گفت: مرکز اورژانس اجتماعی با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای و مددکاری در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به  مردم عزیز استان زنجان راه اندازی می شود.

عطایی تاکید کرد: تخصصی بودن و در دسترس بودن از جمله ویژگی‌های مرکز اورژانس اجتماعی است و در ابن راستا این سازمان در این مرکز از کارشناسان مجرب استفاده کرده است.

وی گفت: مرکز اورژانس اجتماعی در شهرهای ابهر، خرمدره و زنجان و قیدار راه اندازی شده  است.

معاون اجتماعی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مراکز اورژانس اجتماعی در استان توسعه خواهد داشت گفت: در شهرستان های دیگر هم این مرکز راه اندازی می شود.

عطایی افزود: این مرکز چند منطقه آسیب پذیر زنجان را شناسایی کرده است و با توجه به بررسی هایی که انجام داده، مردم بیکاری و نداشتن فضاهای فرهنگی را عمده مشکل خود در منطقه خود اعلام کردند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید