دریادار فدوی: حضور آمریکا در منطقه به مثابه شر مطلق است | اتاق خبر
کد خبر: 309600
تاریخ انتشار: 27 دی 1394 - 08:38
مراسم تقدیر اصحاب رسانه از فرمانده «ندسا»
فرمانده نیروی دریایی سپاه حضور آمریکا را در منطقه به مثابه شر مطلق توصیف و گفت: آمریکاییها در تمامی روندها منافع استکباری خود را دنبال می کنند که با منافع همه ملت های دنیا مغایرت دارد.

اتاق خبر- فرمانده نیروی دریایی سپاه حضور آمریکا را در منطقه به مثابه شر مطلق توصیف و گفت: آمریکاییها در تمامی روندها منافع استکباری خود را دنبال می کنند که با منافع همه ملت های دنیا مغایرت دارد.

بنابراین گزارش در نشستی که عصر امروز با حضور سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مدیران رسانه‌ای کشور و فعالین گروه‌های جهادی در ستاد این نیرو برگزار شد، از فرمانده نیروی دریایی سپاه تقدیر به عمل آمد.

مدیران مسئول، سردبیران و دست‌اندرکاران رسانه و همچنین فعالین گروه‌های جهادی در این نشست به دلیل برخورد مناسب و هوشمندانه نیروی دریایی سپاه با تفنگداران دریایی آمریکا در اطراف جزیره فارسی، از سردار فدوی فرمانده ندسا و کارکنان این نیرو تقدیر کردند.

دریادار فدوی در این مراسم با بیان اینکه نظام سلطه و استکبار به سرکردگی آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی با ما در تقابل بوده اند گفت: در دوران هشت ساله دفاع مقدس بویژه در یک و نیم سال پایانی جنگ آمریکایی ها با ادعای تأمین امنیت انرژی جهان وارد خلیج فارس شدند که این حضور نه تنها امنیتی را به همراه نداشت بلکه بنا بر آمار رسمی نا امنی در منطقه را نه برابر افزایش داد.

وی حضور آمریکا را در منطقه به مثابه شر مطلق توصیف و تصریح کرد: آمریکاییها در تمامی روندها منافع استکباری خود را دنبال می کنند که با منافع همه ملت های دنیا مغایرت دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطر نشان کرد: منشأ تمامی اقدامات بر علیه انقلاب اسلامی ایران آمریکا است و دست نشاندگان آمریکا توان تصمیم گیری ندارند.

دریادار فدوی در پایان با اشاره به توانمندی های نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: رزمندگان این نیرو همانند گذشته با اقتدار و صلابت در پهنای خلیج فاس و تنگه هرمز از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید